QNB Finansbank Fix Card İncelemesi

QNB Finansbank’ın aidatsız kredi kartı olarak sunduğu Fix Card banka kartı özelliği taşıyan bir bankacılık ürünü. Kartın ön yüzü kredi kartı burada kredi kartınızın numarası, arka yüzü ise banka kartı burada da banka mevduat hesabınızın numarası yazıyor. Bu şekilde düzenlenmiş ve bu şekilde kullanılıyor. Bu durum kullanıcıya ayrı avantaj sağlarken alışveriş sonrası ödemenizi yaparken hangi karttan yapılması gerektiği de belirtilmek zorunda kalınıyor.

Temassız özelliği ile sunulan Fix Card bu sayede 90 lira ve altındaki ödemelerinizi de şifre girişi yapmadan yapıyorsunuz. Üzeri tutarlar için temassız özelliğini kullanamıyorsunuz. Bu ödemeyi yapabilmeniz için ayrıca Vİsa Paywave ile MasterCard Paypass okuyucusuna sahip pos cihazları bulunan üye yerleri gerekiyor.

Aidatsız Kredi Kartı Fix Card

Fix Card sahipleri ödedikleri 10 lira ücret karşılığı QNB Finansbank’ın diğer kredi kartı markası olan CardFinans kart özelliklerini kullanabiliyor hale geliyor. Fakat burada parantez içinde hatırlatılması gereken husus bu ücretin her ay ödenmesi gerektiği. Yani yıllık 120 TL ücret ödeyerek diğer kredi kartlarına sağlanan imkanlardan yararlanabiliyorsunuz. Burada artı taksit imkanlarından, harcamalarınızın ödemesini ötelemeden, parapuan kazanımı ve indirimli kampanyalara katılımdan bahsedebiliriz. Çünkü Fix Card aidatsız bir kart olduğu için bu özellikleri olmayan bir kart olarak müşterilere sunuluyor.

Artı Paket İle Tüm Kampanyalar İndirimli

Ekstra paket ile kazanılan parapuanların paket süresinin bitimi sonrasında kullanılmaması halinde bu paketi sonlandıramıyorsunuz. Ayrıca paket bitimi sonrası size SMS ile bilgi geliyor ve paketiniz bir yıl süre ile tekrar yenilenmiş oluyor. Onun için paket bitimi sonrasında devam etmek istemezseniz bu hizmeti sonlandırmanız gerekiyor. Aksi takdirde paket 1 yıl süreyle uzamış oluyor. Artı Paket ile adlandırılan bu hizmet aidatlı kredi kartına göre daha avantajlı olabilir. Bunun için kıyaslamayı yapmak ve kendi durumunuza göre istediğinizi almak size kalıyor.

Aidatsız kart özelliği dışında diğer banka kartları ve kredi kartları ile para çekimi için aynı özelliklere sahip. İstediğiniz bankanın ATM’sinden işlem yapabiliyorsunuz.

Banka size tahsis etmiş olduğu Fix Card için ücret talebinde bulunmuyor. Standart Kredi Kartı Faizleri hangi oranlarda ise bu karta da aynı faizler geçerli oluyor.

QNB Finansbank Fix Card Başvurusu

Yıllık ücreti ödemek zorunda olmadığınız Fix Card başvurusu için internet sitesi üzerinden, banka şubelerinde başvuru yapabilirsiniz. Bu anlamda QNB Finansban anında kredi kartı hizmeti veren bankalar arasında bulunuyor.

Yorum yapın

Krediler