Loading...

ÖNEMLİ UYARI: Bu site içerikleri Av Mehmet Görünmez’e ait olup yapılan siber saldırıların tümünün izleri Savcılığa ve Emniyet Siber Suçlar’a anlık olarak iletilmektedir ve gereken hukuki, teknik takip sonuna kadar yapılmaktadır. Yurt dışındaki proxy servislerinden gereken İP bilgileri  Av Mehmet Görünmez’in ihtarnameleri aracılığı ile temin edilebilmektedir.

Webkredi.org 2016 ocak ayında yayına başlamıştır. Asıl amacımız türkiyede işsiz ve iş arayan insanlara bir nevi katkıda bulunmaktır. Sitemizin genel amacı iş ilanları evde nasıl işler yapabiliriz ve kredi haberleri alanlarında insanlara en sağlıklı bilgiyi sağlamaktır.

Webkredi.org ailesi olarak bizler kimseye kredi vermeyiz, aracı olmayız ve kredi ürünlerinde pazarlama yapmayız. Bankaların resmi internet sitesinde bulunan kredi hesaplama ve diğer bilgiler güncel bilgiler sunmaktayız. Kredi ürünleri için tek muhatabınız bankalardır.

Sitede yayımlanan bilgiler tamamen bilgi niteliğinde olup yatırım tavsiyesi taşımaz. Yazılar sadece yorumlardan ibarettir. Kesin bilgiler içermemektedir. Kişi ve kurumların yapacakları hususlar tamamen kendilerini bağlar. Webkredi ailesi olarak sorumluluk kabul edilmez.

Misyonumuz ise gerçekten insanlara azda olsa katkı sağlayabilmektir. O yüzden Webkredi olarak en sağlıklı ve gerçeği yansıtan bilgileri araştırıp insanlara sunmak olup bu şekilde katkı sağlamaktır.

Bizler gerçektende iş bulamayan ama ihtiyacı olan insanlara evdede internetten yada başka şekilde nasıl para kazanılır öğretmek göstermek ve bilgilendirmek istiyoruz. Anlayacağınız bizler öyle para kazanalım reklam alalımda şöyle kazanalım böyle kazanalım diye düşünmüyoruz. Buradan bir insana fikir yada ön ayak olabildiysek işte dünyanın en büyük kazancı budur bize.

Felsefemiz: Her şey para değildir bazen bir dua milyona bedeldir o yüzden site açıp para kazanmak değil dua alıp hayırdan almak isteriz.

ÖNEMLİ NOT: Bu site Av Mehmet Görünmez’e ait olup yapılan siber saldırıların hepsinin izleri Emniyet Siber Suçlar’a iletilmekte ve gereken hukuki, teknik takip sonuna kadar yapılmaktadır. Yurt dışındaki proxy servislerinden gereken İP bilgileri Av Mehmet Görünmez’in ihtarnameleri vasıtasıyla temin edilebilmektedir.

tanıtım ve reklam için: mehmetgorunmez1@gmail.com