Hakkımızda

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][td_block_text_with_title]

UYARI: Webkredi bir işveren ya da banka değildir, kimse ile ortaklık kurmaz, kredi vermez, borç para vermez, iş teklif etmez, herhangi ticari ilişkiye girmez, hukuksal münasebette bulunmaz. Eğer webkredi.org sizinle iletişim kurarsa bu iletişim sadece şu “iletişim” sayfasında ve bu sayfada yazılı olan “mail, sosyal medya, telefonlar” vasıtasıyla ile yapılır. Burada yazılı olmayanları kullanmayız ve bize ait değildir. Eğer ki burada yazılı olmayan iletişim kanallarından biriyle  Webkredi namına diyalog kurmaya çalıştıklarına şahit olursanız derhal bizimle iletişime geçin.

Webkredi.org 2016 ocak ayında yayına başlamıştır. Turan Bey tarafından kurulan site daha sonradan Av Mehmet Görünmez’e devredilmiştir. Şu anda Hüseyin Bey tarafından tarafından işletilmektedir. Sitenin asıl amacı Türkiye’de işsiz ve iş arayan insanlara bir nevi katkı sağlamaktır. Sitemizin genel amacı kredi haberleri ve bankacılık alanlarında insanlara en sağlıklı bilgiyi sağlamaktır.

Webkredi.org ailesi olarak bizler kimseye kredi vermeyiz, aracı olmayız ve kredi ürünlerinde pazarlama yapmayız. Bankaların resmi internet sitesinde bulunan kredi hesaplama ve diğer bilgiler güncel bilgiler sunmaktayız. Kredi ürünleri için tek muhatabınız bankalardır.

Sitede yayımlanan bilgiler tamamen bilgi niteliğinde olup yatırım tavsiyesi taşımaz. Yazılar sadece yorumlardan ibarettir. Kesin bilgiler içermemektedir. Kişi ve kurumların yapacakları hususlar tamamen kendilerini bağlar. Webkredi ailesi olarak sorumluluk kabul edilmez.

Misyonumuz ise gerçekten insanlara azda olsa katkı sağlayabilmektir. O yüzden Webkredi olarak en sağlıklı ve gerçeği yansıtan bilgileri araştırıp insanlara sunmak olup bu şekilde katkı sağlamaktır.

Bizler gerçektende iş bulamayan ama ihtiyacı olan insanlara evdede internetten yada başka şekilde nasıl para kazanılır öğretmek göstermek ve bilgilendirmek istiyoruz. Anlayacağınız bizler öyle para kazanalım reklam alalımda şöyle kazanalım böyle kazanalım diye düşünmüyoruz. Buradan bir insana fikir yada ön ayak olabildiysek işte dünyanın en büyük kazancı budur bize.

Felsefemiz: Her şey para değildir bazen bir dua milyona bedeldir o yüzden site açıp para kazanmak değil dua alıp hayırdan almak isteriz.

OFİS ADRESİ

Şehit Muhtar, İstiklal Caddesi., 34425 Beyoğlu/İstanbul

ÖNEMLİ NOT: Bu siteye yapılan siber saldırıların hepsinin izleri Emniyet Siber Suçlar’a iletilmekte ve gereken hukuki, teknik takip sonuna kadar yapılmaktadır. Yurt dışındaki proxy servislerinden gereken İP bilgileri avukat ihtarnameleri vasıtasıyla temin edilebilmektedir.

tanıtım ve reklam için: admin@webkredi.org

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Krediler