Yapı Kredi Cüzdan Fırsatları Her An Yanınızda

Finans sektöründe teknolojik gelişmelere neredeyse ambargo uygulayan Yapı Kredi Bankası müşterilerine hizmet verme adına bir çok alternatifi uygulayamaya koyuyor. Bu uygulamalardan bir tanesi olan Yapı Kredi Cüzdan World Kredi Kartının özelliklerinden kampanyalara ve fırsatlara kadar bir dizi kolaylık sunuyor.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması

Dijital bir uygulama olan Yapı Kredi Cüzdan Android ve İphone işletim sistemleri için yüklenebiliyor. Yüklenen uygulama sizin tercihlerinize göre favori oluşturma imkanı veriyor ve sizin talep ettiğiniz ürünler ile ilgili satış yapılan yerleri anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz ve haritalar üzerinden en yakın yeri bulabiliyorsunuz. Alış veriş bölümünde yapacağınız giriş ile güncel ve geçerli kampanyalara ulaşarak indirimdeki ürünler ile cebinize katkıda sağlayabiliyorsunuz.

World Kredi Kartı Dünyası Yapı Kredi Cüzdan da

World Kredi Kartı kullanan kişiler bu uygulama sayesinde kart bilgilerine de anlık olarak ulaşabiliyor. Asıl ve ek kartları da dahil olmak üzere tüm kartlarınızın harcamalarını, puan bilgilerini, hesap kesim tarihleri ile birlikte son ödeme tarihini ve asgari ödeme tutarlarını da görebiliyorsunuz.

Mobil ödeme imkanları ile önemli bir yer bulan Yapı Kredi Cüzdan kartınızı yanınızda taşımadan istediğiniz zaman ödeme yapma imkanları da veriyor. Yapı Kredi Pay ile kredi kartınızla temassız ödeme imkanlarına olanak kılan bu uygulama ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Güvenli mi?

Yapı Kredi Bankasının dijital uygulaması olan Yapı Kredi Cüzdan ve Yapı Kredi Pay temassız ödeme imkanı vermesi nedeniyle şifresiz ödeme yapabildiğiniz bir araç. Bu ödeme tutarları limitler dahilinde yapılıyor. En çok ödeme tutarınız 90 TL ile sınırlı. Fakat muhtemel başkalarının eline geçecek olan cep telefonlarına tanımlı olan kredi kartları ile ödemelerin yapılmaması adına telefonlarınıza şifre konulması bir güvenlik adımı. Zira şifre olmaması halinde kartınızı keşfeden kişiler yada bunu daha önceden bilen kişiler sizi mağdur edebilirler.

Güvenliğiniz için atacağınız ikinci bir adım ise telefonunuza tuş kilidini aktif haline getirmeniz. Tuş kilidinin açılması için de ayrıca şifre koyabilirsiniz. Böylelikle bankacılık ürünleri de dahil olmak üzere telefonunuzdaki uygulamaların başkası tarafından kullanılmasının önüne geçmiş olursunuz ve kendi güvenliğinizi de sağlamış olursunuz.

Yorum yapın

Krediler