Vodafone Hattına Kredi Verenler

Vodafone Hattına Kredi Verenler. Kişisel ekonomik durumlarına bağlı olarak finansal hizmetleri veren firmalar ile sorun yaşayan kişilerin küçük miktarlarda da olsa kredi arayışında. Bu durumu fırsat bilen irili ufaklı firmalar kredi tahsis etme hizmetine soyundu. Krediler üzerinden iyi gelir elde edildiğinden bahisle başta  kredi yasaklısı konumunda olanlar. Bankalardan kredi alamayanlara ayrıca ürününü kullandığı ve aylık fatura kesildiği hizmetleri üzerinden kredi vermeye başladı. Aylık fatura düzenleyen ve bu faturalar ile kredi imkanı veren Vodafone Hattına Kredi yoğun müşteri sayısına ulaşılmasının ardından talep eden kişilere verilebiliyor.

Önemli Not : Eylül 2018 tarihinden itibaren yeni düzenleme yapılmış olup; cep telefonu alımlarında vade sayısı altı ay ile sınırlandırıldı. 

Vodafone Hattın Varsa Kredinde Var

Milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan Vodafone GSM hattını kullananlar şanslı denebilir. Bankalardan talep ettiğiniz kredi başvurularınız da onaylanmıyorsa size faturanız üzerinden kredi verebilecek bir firma bulmanız yeterli olacaktır. Özellikle sosyal medya üzerinden sürekli reklam yapan bu firmalara ulaşım çok kolay. İnternetin verdiği rahatlık sayesinde onlarcasına ulaşabildiğiniz bu firmalarda en çok dikkat etmeniz gereken firmanın güvenilirliği olmalıdır. Günümüz şartlarında vatandaşları olmadık vaatlerle kandıranlar bulunması güvenilir firmaları da sorgulanır hale getirdi.

Faturalı Hatta Kredi Alınmalı mı?

Genelde tüketicinin talep ettiği kredi tutarını satışa sunduğu cep telefonları üzerinden kesilen faturaları taksitlendirme yoluyla kredi tahsisi yapıldığı belirtiliyor olsa da, benim nacizane fikrim kredi işlemlerinin adresi olan bankalar üzerinden yapılmasıdır. Çünkü yasal olarak aldığınız kredi ile uğradığınız zararlar ya da masraflarınız devletin yasal sorumlulukları ile güvence altına alınıyor. En  azından hakkınızı arama yoluna gidebileceğiniz etkenler mevcut.

GSM hattı sahibinin yine kredi bilitesine göre farklı kredi limitlerinin dillendirildiği Vodafone Hattına Kredi tüketicinin durumuna göre 20 bin liraya kadar verileceği taahhüdünde bulunabiliyor ki, bu kadar büyük tutarlarda telefon satışının nasıl yapıldığı ayrı bir merak konusu haline geliyor.

Faturalı Hatta Kredi Komisyonları

Yani telefon alarak, GSM faturasına yansıtılacak kredilerin komisyon karşılığı verildiği ve bu komisyonların bankalardan aylık kesilmesine rağmen peşin olarak alındığı, peşin alınan komisyon tutarlarının da yüzde 15 seviyelerine çıktığı hesaplandığında alacağınız küçük tutarlar için yüksek miktarlarda geri ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için alım öncesi sonradan karşınıza çıkabilecek masraflar neticesinde zarara uğramamak adına firma ile ayrıntılı bir görüşme yapılması en olumlu davranış olabilir.

İnternet Sayfalarından Vodafone Hattına Kredi

Arama motorlarından arama yapılması neticesinde Vodafone hattına kredi tahsisi yapan onlarca firmaya anında ulaşabiliyorsunuz. Bu sayfalar üzerinden gireceğiniz kişisel bilgiler neticesinde alacağınız tutar ile birlikte kayıt yaptırmanız halinde firmalar sizlere geri dönüş yaparak mevcut hattınıza kredi alıp alamayacağınız konusunda bilgilendirme yapıyor. Fakat Kredi Danışmanlık Merkezleri adı altında hizmet eden bu sayfaların başvuru formu, mail ve telefon numarası haricinde etik olarak firmanın geçmişi hakkında bir bilginin olmaması, fiziksel olarak ikamet adresinin yer almaması endişe verici. Ne olduğu belli olmayan bu firmalardan uzak durularak Türkiye’de kredi pazarının tek hakimi olan finans kuruluşları olan Bankalar nezdinde kredi alınması uygun olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Yasal mı?

Açıkcası size tahsis edilen kredi tutarı için telefon yada benzeri bir ürün satımı gerçekleştirilmesi, bu ürün için fatura düzenlenmesi, düzenlenen faturalar neticesinde vergilerin ödenmesi nedeniyle yasal bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Burada GSM firmaları anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden tüketicilere ulaşırken bu noktada güvenilir firmalar ile sözleşme imzalanması alacağınız kredi türünü yasal kılıyor.

Faturalı hat üzerinden kredi alınmasına müteakip krediyi kullanan kişinin hayatını kaybetmesi halinde olan borç mirasçılarına yansıyor olması diğer bir ayrıntı.

“Vodafone Hattına Kredi Verenler” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Krediler