Turkcell Paycell Kart Nedir?

Turkcell Paycell Kart Nedir? Finans kuruluşlarının sunduğu kredi kartlarından farkı karta yüklenen paranın harcanması olması ile kendisini ayıran Turkcell Paycell Kart kullanıcılarına internet kazandırma özelliğiyle tüketicilerin takdirine sunuldu. Bir anlamla mesajla para gönderme kolaylığı sunan Paycell gelecekte çok tartışılacak bir hizmet gibi görünüyor.

Nasıl Turkcell Paycell Kart Alırım?

Bankalara yapmış olduğunuz kredi kartı başvurularından tamamen farklı olarak almak istediğiniz Paycell karta sahip olmak çok kolay. Pacell Card,  başvuru ile herhangi bir değerlendirmeye maruz kalmadan isteyen herkesin alabileceği ön ödemeli kart olarak ekonomi dünyamız arasındaki yerini aldı. Kartı öncelikle satış noktalarından 14,90 TL karşılığında istediğiniz renk seçeneği ile satın alıyorsunuz.

Hediye internet ile gündemde bulunan kartın kullanımı için 2 TL ücret biçilmiş. İlginçtir Denizbank üzerinden para yüklemeniz için yine 2 TL masraf kesintisi yapılıyor. Uygulama üzerinden de masraf kesintisi yapılırken Turkcell İletişim merkezinden para yüklenmesi halinde ayrıca masraf alınmıyor.

Kartına Para Yükle, Harcamaya Başla

Ön ödemeli kart olarak tüketicilerin hizmetine sunulan Turkcell Paycell Kart ile alışveriş yapabilmeniz için öncelikle para yüklemesi gerçekleştirmeniz gerekecek. Para yükleme işlemlerini anlaşmalı banka olan Denizbank Bankamatiklerinden, kartınıza havale yada EFT ile, cep telefonunuza indirebileceğiniz Paycell Uygulaması ile ya da herhangi bir Turkcell mağazasından nakit ile yükleyebiliyorsunuz.

Almış olduğunuz kartınızı yine Turkcell iletişim merkezleri üzerinden cep telefonunuza entegre edebiliyorsunuz ve indireceğiniz uygulama ile cep telefonunuzla eşleştirme yaparak bütün işlemlerinizi buradan da takip edebiliyorsunuz.

Kredi kartınızla yapacağınız harcamalarda olmayan paranızı harcarsınız ve borçlu konumuna düşersiniz. Fakat Turkcell Paycell Kart ile mevcut nakitinizi yüklemeniz halinde yapacağınız alışverişleriniz ile borçlanmazken aynı zamanda bütün harcamalarınızı kontrol altına alabilir ve yaptığınız ödemelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Paycell Kartımı Nerelerde Kullanabilirim?

Kredi kartlarının önemli iki adresinden birisi olan VİSA logosu taşıyan Paycell Kart ile ister mağaza gibi fiziksel olsun ister internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde istediğiniz gibi kullanıyorsunuz. Kullanımınız için bir kısıtlama bulunmuyor.

Paycell Kartla Nasıl İnternet Kazanırım?

Dönemsel olarak farklı kampanyaların yapılacağı beklentisi mevcut olsa da güncel olarak Turkcell iletişim merkezlerinden yapacağınız her 100 TL yükleme için 1 GB internet kazanılıyor. Toplamda kazanılan internet ise 3 GB ile sınırlı tutulmuş.

Kartınızda para yüklü iken çaldırmanız ya da kaybetmeniz halinde 0 850 622 60 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kartınıza para yüklemenin üst limiti 750 TL ile sınırlı. Yıllık 300 TL ye kadar da hesabındaki parayı iade alabiliyorsun.

“Turkcell Paycell Kart Nedir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Krediler