Adrese Teslim Krediler

Rahatlık ve konforu yaşamın içinde her noktada kullanmak isteyen,  nakit ihtiyacı çekecek  kişiler banka şubesine gitme, sıra bekleme, müşteri hizmetlerinin zaman alıcı hareketlerinden uzak, uğraşım göstermeden hesaplarına para transferinin yapılmasını istemektedirler. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak böyle beklenti içine girmeniz gayet doğal bir durumken, bankalar kişilere kredi pazarlarıyla ulaşmanın en pratik yönlerini buldular.

İnterneti bulunan kişiler online oturdukları yerden krediye başvurarak, yapacakları elektronik sözleşmeler ile para ihtiyaçlarını karşılar duruma geldiler. Bankalar online kredi sağlamasıyla bir çok avantajı beraberinde getirdi. Bankalar internet pazarına yönlenmesinin ardından personel çalıştırma, şube açma, şube masrafları gibi bir çok masrafı ödemeden müşterisine ulaşabiliyor ve bir banka şubesinde yapabildikleri bütün imkanları sizlerin iki elinize veriyor. Hem sizin işinize, hem bankanın işine gelen internet bankacılığı kullanılan cep telefonlarına yüklenen uygulamalar ile hızlı bir şekilde yaygınlaştı.

Hangi Bankalar Adrese Teslim Kredi Veriyor?

Bir dönem 14 şubeye kadar çıkan Bank Pozitif Türkiye’de bulunan bütün banka şubelerini kapatarak, kendisini dijital bankacılığa yönlendirdi. Sadece genel merkezi bulunan banka şubesiz bankacılık ile hizmet verirken, müşterilerine internet üzerinden adrese teslim kredi imkanı sağlamaktadır.

Yine internet üzerinden kredi veren diğer bir banka ise Odeabank.  İnternetten yapacağınız başvuru yada SMS ile başvuru yapmanız halinde onaylanacak krediniz sözleşme ile birlikte kurye tarafından adresinize kadar gelinerek ıslak imza karşılığı yapacağınız işlemlerin ardından, bankada açılan hesabınıza krediniz yatırılmaktadır.

Akbank şubeleri üzerinde bulunan hesabınıza bağlı internet bankacılığınız varsa, adrese teslim kredi imkanı sizin için bir kaç dakikaya kadar inebiliyor. Akbank direkt ile yapacağınız giriş ile birlikte, kredi başvurusu yaparak alacağınız onay ile birlikte, kredi sözleşmeniz online internet üzerinden imzalanmaktadır. Açılan pencerede belirtilen bütün  şartları kabul etmenizin ardından banka 15 bin liraya kadar krediyi hesabınıza direk geçirmektedir. En hızlı kredi talebinin sonuçlandığı bu para alımı ile  hayat sigortası yaptırmıyorsunuz ve ödeyeceğiniz küçük miktarlardaki kredi tahsis ücreti ile ihtiyacınızı karşılıyorsunuz.

Adrese teslim kredi imkanınız sizlerin kredi notu ile birlikte bankaların vereceği onay ile mümkün olmaktadır. Kredi yasaklı iseniz, notunuz düşükse, bankalarla olan alışverişlerinizde aksamalar oluyorsa kredi kullanmanız imkansız olabilir.

Yorum yapın

Krediler