Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Ziraat Katılım Bankası, internet şubesi ile internet bankacılığını günün her saatinde kullanarak tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Ayrıca, şubesiz bankacılık hizmetlerine özel avantajlı faiz oranlarından yararlanmanın yanı sıra düşük maliyetlerle işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Hesap açma, hesap kapama, EFT işlemi yapma, faturalarınızı ödeme, kredi başvurusu, döviz işlemleri, kredi kartı detaylarını görüntüleme gibi işlemleriniz için fazla vakit harcamak zorunda kalmıyorsunuz.

Ziraat Katılım Bankası İnternet İşlemleri Şifre Alma

Ziraat Bankası internet şubesine bizzat giriş yaparak dilediğiniz işlemlerinizi hızlı bir şekilde kolaylıkla yapabilmeniz için mutlaka bir şifre almanız gereklidir. Size özel tanımlanan Ziraat Katılım Bankası internet şifreniz ile güvenli bir şekilde bankadaki hesaplarınıza ulaşabilir, yatırımlarınızı yönetebilir ya da ödemelerinizi anında hiç beklemeden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesinde şifre almak için bankanın web sayfası üzerinden online başvuru yapmanız yeterlidir. Karşınıza gelen sayfada vergi kimlik numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı doğru şekilde yazdıktan sonra cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan doğru ve eksiksiz şekilde yazmalısınız. Ardından ekrandaki güvenlik kodunu da doğru şekilde yazarak giriş butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvuru sırasında Ziraat Bankkart veya Ziraat Bank kredi kartlarından birini kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan başvurularda öncelikle vadesiz mevduat hesabınızın kredi kartınıza özel tanımlı olması şartı vardır.

SMS İle Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası internet şubesi şifre alma talebinizi oluşturmanızın ardından banka sistemine kayıtlı olan kendi cep telefonunuza hemen otomatik olarak bir SMS’i gönderilecektir. Şifre giriş ekranına mesajda yer alan şifreyi ve istenilen diğer bilgileri eksiksiz şekilde girerek Ziraat Bankası internet şifre oluşturma işlemlerinizi doğru bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Ziraat Katılım Bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz internet şubesine giriş yapmak için kullanacağınız şifrenizi unutabilirsiniz. Bu durumda hemen yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Ya da 0 850 220 00 00 ile 444 00 00 telefon numaralarından müşteri hizmetlerini arayarak yeni bir internet şifresi talep edebilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası internet şubesi yeni şifre alma butonlarıyla şifremi unuttum linkine tıklamanız da size yardımcı olacaktır.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Uygulaması İndir

Android kullanan Ziraat Katılım Bankası kullanıcılarının gooolge play indirme adresi girişi yaparak buradan yükle butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Yorum yapın

Krediler