Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en büyük devlet bankası olarak, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde şubesinin bulunmadığı yer hemen hemen yok gibidir. Gerek şube sayısındaki büyüklüğü gerek ATM cihazı sayısının fazlaca olması bankayı ulaşılabilir kılarken, teknolojik alt yapısını geliştirmesiyle birlik de ülkemizin öncü ve lider bankalarının arasında yerini almış. Kendisini çağın ilerisine taşımayı başarmış bir banka olma özelliği göstermektedir.Ziraat Bankası müşterisi iseniz ve bankacılık işlemlerinizin hepsini kolay ve pratik bir şekilde, oturduğunuz yeden birkaç dakika içerisinde halletmek istiyorsanız Ziraat Bankasının müşteri hizmetleri her an yanınızda. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaralarını 7 gün 24 saat arayarak, size yardımcı olacak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Şubeye gitmeden işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden yapabileceğiniz işlemlerden bazıları şunlardır; kredi kartı borcunuzu öğrenme ve vadeli hesabınızdan kredi kartı borcunuzu ödeme, faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verme, para transferi yapma, parola ve şifre oluşturma, vergi borcunuzu ödeme, Western Union, İnternet bankacılığı destek hizmetleri işlemleri, bu işlemler sizin yaklaşık 5 dakikanızı alacaktır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını Ziraat Bankasının internet sitesinden öğrenebilmeniz mümkündür. Ziraat Bankası internet sayfasından müşteri ilişkileri linkinin altında bulunan iletişim bölümünden öğrenebilirsiniz. Hesap kartınızın üzerinde de her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numaraları mevcuttur.

Hızlıca ulaşabilmeniz için Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaralarını sizinle paylaşmak istiyoruz. 444 00 00 numaralı telefonu tuşlayarak veya 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak anında ulaşmanız mümkündür. Ev telefonu ve cep telefonunuzdan verdiğimiz numaraları arayarak pratik bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası ile ilgili işlemleriniz ve merak ettikleriniz hakkında daha fazla bilgi almak için Ziraat Bankası internet sitesinde bulunan “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler