Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır?

Kullanmış olduğumuz kredi kartlarından ne kadarlık alışveriş yapıldığı, kartımıza ne kadar borcumuzun olduğu öğrenmek isteyebiliriz. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı ekstresinin nasıl alınır? Sorusuna cevaplar arayıp, sizlere Yapı Kredi Bankası kredi kart ekstresini öğrenme yolları hakkında bilgiler aktaracağız.

Yapı Kredi Adios, Crystal, World Kart Ekstresini Alma

Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için, tüketicinin kullanım alanlarına özel kredi kartları hizmeti vermektedir. Seyahat etmeyi sevenler için tasarlanmış Adidos kredi kartı sayesinde, tüketiciler bedava uçak bileti kazandırmaktadır. Crystal kart ve taksitli alışveriş yapmayı sevenler için düzenlenmiş Taksitçi kart hizmeti bulunmaktadır. Geniş bir alışveriş yelpazesi olan verdiği Word puanlarla tüketicilerin tercih ettiği Word kartta Yapı Kredi Bankasının kredi kart hizmetlerinden biridir.

Kart Ekstresi Almanın Yolları

Yapı Kredi Bankasına ati kart ve kartlara ait ekstre veya hesap özeti borcunuz öğrenmenin birçok yolu vardır. Gelin bu yolları tek tek inceleyelim. Birinci ve klasik yol bankanın şubesinden kredi kart borcunuzu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Diğer bir basit yol ise Yapı Kredi Bankasına ait Atm cihazlarından da kartınızın kart ekstre bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yine telefon bankacılığı sayesinde kredi kart hesap borcu özetinizi öğrenebilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken 444 0 444 veya 0850 222 0 444’ü arayarak kredi kart borcunuzu öğrenebilirsiniz. Benim banka şubesine veya Atm cihazına gidecek vaktim yok diyorsanız da çareler tükenmiyor yine. Yapı Kredi Bankasının cep telefonlar için tasarlamış olduğu Nuvo uygulamasını indirerek, cep telefonunuzdan istediğiniz zaman kredi kart borcunuzu takip edebilirsiniz. Yine Yapı Kredi Bankası Kredi kartı ekstresi nasıl alınır? Sorusuna vereceğimiz diğer bir cevap ise, bankanın adresinden de öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, kredi kart müşterilerine her ayın hesap kesim tarihinde o dönemin kredi kart borçlarını gösteren ekstreyi e–mail adresine veya sms yolu cep telefonlarına göndermektedir.

Bankalara olan borçlarınızı düzenli ödemenin kredi fizibilite yönünden de size avantaj sağlayacağını unutmayın. Yapı Kredi Bankası kart ekstresi nasıl alınır? Sorusuna vermiş olduğumuz değişik yöntemleri kullanıp kredi kart borçlarınızı en azından asgari tutar ödemelerinizi yerinde ve zamanında yapmanın size büyük bir avantaj sağlayacağını unutmayın.

“Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır?” üzerine 3 yorum

    • Merhaba detayların yer aldığı hesap özeti için bankanızın müşteri ilişkilerinden sorumlu kişisiyle irtibata geçiniz lütfen.

      Yanıtla
  1. Mayıs 2021 kredi kartı hesap özetini istiyorum ama internet sitesinden bir türlü ulaşamadım hesap özetinin mail adresime gönderilmasini istiyorum

    Yanıtla

Yorum yapın

Krediler