WebKredi Veren Bankalar

Finans kurumlarının en fazla kazanç elde ettikleri hizmetlerin başında ihtiyaç kredileri gelmektedir. Finans kurumları kullanıcılarına kredi kullandırmak için değişik çözüm yolları arz ederek müşterilerini çekme rekabeti içine girdiler. Son olarak üstünde durdukları fırsatlardan biri de şubeye uğramadan webden kredi sunan bankaların işlerini ne şekilde basitleştirdiği anlatılmaktadır.

Devamlı şekilde medya yayın kanallarında reklamlarda, anında kredi , jet kredi , webkredi , kredi cebinizde, ‘kredi derhal hesabınızda’ vb. Reklamlar yayınlıyorlar. Bankalar kullanıcı çekmek amacıyla farklı yollar kullanarak şubeye uğramadan kredi arzulayan alıcılarına 36 aya varan taksitlerle kredi imkânı vermektedirler.

WebKredi Kullandıran Bankalar 

Şubeye uğramadan kredi imkânı sunan bir nevi webkredi veren bankalar’a örnek olarak Finansbank alıcılarının ilgisini çekiyor. Zira Finans bank’ın hizmeti olan Enpara mobil her çeşit web bankacılığı hizmetini arz ederek en cazip krediyi hesabınıza hemen getirmektedir.
İş bankası vasıtasıyla yapılan iş cep uygulaması ile de şubesiz bankacılığı yardımıyla webkredi isteğinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz kredi kabul edildiği vakit hesabınıza kredi gönderilmektedir. İş Bankası’nın şubesiz bankacılığı aracılığıyla sağladığı kredi yalnızca 15.000 Türk Lirası ile kısıtlıdır.

Şubeye uğramadan kredi sunan bankalar içinde Nuvo mobil hizmeti ile yapı kredi bankası da epey bir iddialıdır.
Akbank vasıtasıyla müşterilerine yapılan direk bankacılık kanalıyla 15.000 Türk Lirası kredi alma hakkınız yer almaktadır.

Şubeye uğramadan web üzerinden kredi aldıran bir önemli bankada Garanti Bankası olduğunu anımsatmakta yarar vardır. Garanti isminde olan uygulama yardımıyla istediğiniz krediyi hesabınıza yollamaktadır.
Şubesiz bankacılığı kullananlar için büyük rahatlık elde eden garanti hem de telefon bankacılığı ve facebook uygulamaları yardımıyla de kredi müracaatlarını çok hızlı yanıt sunmaktadır. Şubeye uğramadan kredi sunan bankalar şubesiz bankacılığı, mobil bankacılık  ve  sms hizmetleri yardımıyla kolay ve web üzerinden kısaca webkredi kullanma hakkı vermektedirler.

Yorum yapın

Krediler