Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Öğrenme

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi bireylerin internet bankacılığından bankacılık işlemlerine çok kısa bir süre harcayarak hemen işlemlerini halledebilmeleri mümkün oluyor.

Bankacılık işlemleri şubelerde ve ATM’lerde oldukça zaman harcamamıza neden olduğu için artık pek fazla müşteri tarafından tercih edilmeyen bankacılık yöntemleri arasında yer alıyorlar. İnternet şubelerinin internete bağlanabildiğimiz her yerden ulaşılabiliyor olmaları, günün 24 saati ve 7 gün süresince kesintisiz hizmet sağlamaları (bazı bankacılık işlemlerinin yine günün belirli saatleri dahilinde yapılabilmesi söz konusu olabiliyor), güvenilir ve zaman harcamaya gerek olmaması sebebiyle artık bireylerin kullanmak için tercih ettikleri bir bankacılık faaliyet kanalı olmuştur.

Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Şubesinde Şifre Oluşturma İşlemleri

Türkiye Finans Katılım Bankası’nda internet şubesi şifresi temin edebilmeniz için banka müşterileri arasında olmanız gerekiyor. Bu internet şubesi şifresinin bireyler tarafından hesaplara ulaşmak amacıyla kullanıldığı unutulmamalıdır.

Türkiye Finans’ın internet sayfasına girdiğiniz zaman sistemde şifre oluşturma seçeneğine yer verildiğini göreceksiniz. Bunun için ‘Bireysel’ butonuna tıklayın ve ‘Anında Şifre Oluştur’ seçeneğiyle işlemlere devam edin. Yeni üye menüsünden kart bilgilerinizi forma yazın ve internet şubesi şifrenizi hemen oluşturun.

Anında şifre uygulamasında ilk olarak müşteri numaranız, kartınıza ait son 4 rakam, kartınızın son kullanımı ay ve yıl şeklinde, görüntülenen güvenlik kodu yazılarak şifre talebi gerçekleştirilir. Kişisel bilgilerinizi de gelen diğer adımda yazdıktan sonra sonuç sayfasında internet şubesi şifrenizi oluşturursunuz.

Türkiye Finans Katılım Bankası İnternet Şubesi İçin Yeni Bir Şifre Belirleme İşlemi

Türkiye Finans Katılım Bankası’nda oluşturmuş olduğunuz şifrenizi unutmanız durumunda, yeni bir şifre almak için yine yukarıda belirtilen internet şubesi adımlarını takip edebilmeniz mümkündür. Yeni şifrelerini telefon bankacılığında oluşturmayı isteyen müşterilerin ise 444 2 444 numaralı müşteri hattına ulaşmaları gerekiyor. Burada ilgili menülerden ilerleyerek temsilcinize ulaşabilir ve yeni internet bankacılığı şifrenize yönergeler aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Türkiye Finans hesabınıza tanımlı olan cep telefonu numaranızın değişmesi halinde sisteme numara yenileme talebinde bulunmayı unutmayınız. Şifre yenileme ve bankanın kampanyalarından haberdar olma konusunda cep telefonu numaranız önemli bir aracıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankasının mobil şube kullanımı için Android ve İOS sürümünde uygulaması indirimesi gerekiyor. Uygulamaları indirebilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli olan uygulama ile pratik olarak tüm bankacılık işlemlerine anında ulaşabiliyorsunuz. Giriş sonrası Cep Onay aktifleşiyor ve bu sayede de daha hızlı uygulamaya giriş sağlıyorsunuz.

Engelli Bireylere İnternet Bankacılığı Uygulaması

Türkiye Finans Katılım Bankası 70 ve üzeri yaşındaki müşterileri ile engelli müşterilerine rahat bir internet bankacılığı kullanımı için her türlü kolaylığı da sağlamış durumda. Sürekli yeni özellikleri uygulamaya katarak güncellemeye giden banka, WCAG standartlarına uygun hale getirmiş. Telefona gelen şifrelerin gerekli uygulamalar ile okunabilmesi sağlanıyor. Buna keza işaret dili ile anlatım ve izlenme de mevcut.

Yorum yapın

Krediler