Odeabank Banka Kartı Şifresi Öğrenme

Odeabank Banka Kartı Şifresi Öğrenme. Odeabank bankacılık sektörüne getirdiği yeni bir solukla tanınan günümüz bankalarından bir tanesidir. Bazı yeniliklerle birlikte tanıdığımız bu banka, kart ürünlerine dair geniş bir seçenekler yelpazesine yer veriyor. Kredi kartları ve banka kartları konusunda bu kadar ürün çeşitliliğinin olması da Odeabank kart kullanıcılarının günden güne artmasını sağlıyor. Kart ürünlerini kısaca tanıtarak bu kartlarda şifre öğrenme işlemlerinin hangi kanallar aracılığıyla yapılabildiğine değineceğiz.

Odeabank Bank’O Kartında Şifre Sorgulama

Odeabank aracılığıyla müşterilerle buluşan banka kartı olan Bank’O kartı ATM’lerde para çekme, para yatırma, havale, fatura ödemeleri gibi her bankacılık işlemi için kullanılabiliyor. Bank’O kartı sahibi olan müşteriler bu kartı Maestro ve Electron kartlarını kabul eden bütün işyerlerinde de kullanabilme imkanına sahip oluyorlar. Odeabank Banka Kartı ile yapılabilecek işlemlerden bazıları;

*Vadeli ve vadesiz hesaplara dair işlemler,

*Havale ve EFT işlemleri,

*Para çekme ve yatırma işlemleri,

*Turkcell TL yükleme ve fatura ödemeleri,

*Şifre değişikliği işlemleri yapılıyor.

SMS İle Kart Şifresi Öğrenme

Bank’O kartı müşterilerinin kartlarına ait şifre sorgulamalarını yapmaları da oldukça kolaydır. Bunun için 444 8 444 numaralı müşteri hizmetlerini aramak, Odeabank internet şubesi ya da mobil şubesini ziyaret etmek, SMS aracılığıyla (ŞİFRE bir boşluk YENİ KART ŞİFRESİ bir boşluk KARTIN NUMARASININ SON 4 RAKAMI bir boşluk KART ARKASINDA YER VERİLEN 3 RAKAM yazılarak 8444’e kısa mesaj yollamak) öğrenilebiliyor.

Odeabank Bank’O Kredi Kartında Şifre Sorgulama

Odeabank  banka kartı olan Bank’O kredi kartında yıllık olarak talep edilen kart aidatı bulunmuyor. Müşteriler bu nedenle Odeabank’ın bu kredi kartını sıklıkla tercih ediyorlar. Yüklü kart aidatlarını ödemek istemeyen her banka müşterisi bankaların sundukları kart aidatsız kartları tercih etmeye başladılar ve bankalar da müşterilerin bu taleplerine sessiz kalmayıp kart aidatsız kredi kartlarını piyasaya sürmeye devam ediyorlar.

Bank’O kredi kartında ise şifre sorgulama işlemleri kolaylıkla gerçekleştiriliyor. SMS servisine gönderilecek olan mesaj banka kartı ile aynıdır ve ayrıca yine Odeabank müşteri hizmetleri, mobil şube ya da internet şubesinden kart şifresi talep edilebilir.

Yorum yapın

Krediler