İş Bankası Güncel Kredi Faizleri ve Kredi Başvurusu

Her geçen gün düşen döviz kurları beraberinde faiz indirimini de getiriyor. Son zamanlarda sürekli inme ivmesi yaşayan kredi faizleri hâlâ düşme çabası içerisinde. Kredi ihtiyacı olan kişiler daha çok inmesi için fırsat ararken, acil ihtiyacı olan kişiler de mevcut faizler üzerinden kredi çekmek zorunda kalıyor. Çünkü bekleyecek zaman aynı zamanda dezavantajları olabilir.  Tercihen istenilen bankadan kredi alınabiliyor olsa da webkredi.org adresi olarak sizlere İş Bankası Kredi Faizleri ve Başvuru Yolları hakkında bilgilendirme yapalım dedik.

Kredi faizlerine düşüşler mutlaka olacaktır. Biraz zamana ihtiyacı olsa da, bankalar yıl sonu itibariyle yeni kampanyalarını da sunuyor. Mevsim kışa girme hazırlığında olunca Sonbahar Kredileri ön plana çıkmaya başladı. Bu planlardan birisini de İş Bankası Sonbahar Kredisi ile yapabilirsiniz. İş Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları % 2,60 oranlarından başlıyor. Alacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin alacağınız 10 bin lira kredi için aylık ödemeniz 466 TL oluyor. 20 bin lira için ise 36 ay 933 TL ödüyorsunuz.  Faiz oranı ise 2,60

İş Bankası Sonbahar Kredisi ile verdiği oran ise 2,50. Tüketici kredisi vadeleri maksimum 36 ay. İş Bankasından alacağınız maksimum tutar ise 100 bin lira olarak sınırlandırılmış.

İş Bankası Anında Kredi

Anında kredinin başvuru yolu İşCep yada İş Bankası İnternet Bankacılığı. Buradan başvuru yapıyorsunuz ve fiziken bir yere gitme ihtiyacınız kalmadan size gerekli kredinizi alabiliyorsunuz. Dijital ortamda kredi başvuru menünüz ise şu şekilde:

  • İnternetten Kredilerim, Anında Kredi Başvurusu
  • İşCep Krediler, Anında Kredi Başvurusu.

İşbank Anında Kredi başvurusu ile alabileceğiniz en yüksek tutar 30 bin lira ve vadesi de 36 ay. İnternetten yapacağınız kredi başvurusunun ayrıca banka tarafından onaylanması gerekiyor. Yani başvuran herkes bu krediyi alamıyor.

İnternetten 5 Adımda Kredi Başvurusu

İş Bankasının resmi internet sayfasından kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz. Bunun için https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa adresine gitmelisiniz. Buradaki formda bulunan bölümlere TC kimlik numaranız, kredi talep tutarınız, vadeniz ile birlikte kredinizin ilk taksitini ödeyeceğiniz tarihi seçerek bilgilendirme yazısına da tik atmanız gerekiyor. Buradaki yazıyı okumanız sizin yararınıza olur. Daha sonra ise devam menüleri ile ilgili formlar doldurularak başvuru sonlandırılıyor.

Kredi başvurusunda iletişim bilgileri de dahil tüm bilgilerin doğru girilmesi önemli.

Yorum yapın

Krediler