HalkBank Frenchising Kredisi

Frenchising Kredisi ya da Franchise Kredisi , belli firmaların, günlük dil ile anlatırsak isim hakkı alınarak yapılan iş yeri işletmeciliği için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Marka hakkı gibi önemli bir fikri hak üzerine yoğunlaşmış bu kredi türü bankaların güvenerek verdiği iş kredileri arasındadır. Eğer almak istediğiniz bayilik türü güvenilir bir markaya dayanıyorsa kredinizin kabul olasılığı da yükselmektedir.

ÖNEMLİ: Arkadaşlar; halkbank neden bayilik almak isteyenlere özel avantaj sağlıyor biliyor musunuz? Çünkü bu banka bazı hayat gerçeklerinin farkında! Önemli olanın sizin beceri ve yeteneklerinizden ziyade pazarlayabilmek kabiliyetiniz olduğununu çok iyi biliyor. Siz de kendinizi her zaman kurumsal, medyatik ve üstün imaj ile göstermeye gayret edin ki kredibiliteniz artsın!

KISA BİLGİ: Bayilik gibi “pazarlama kabiliyetini” son derece arttıran iktisadi sistemleri, yöntemleri kullananan kişiler riski azaltmaktadırlar. Yani sıfırdan kendi markanızı yaratıp iş tutturma olasılığınız ile başkasının halihazırda müşteri kitlesi ve bilinirliği olan markalarını kullanmak suretyle iş tutturma olasığınız kıyaslandığında hangisinin daha cazip olduğu ortada.

GÜNCELLEME: Halkbank gibi devlet bankaları kredi verirken daha az ineliyor olabilirler ama eğer o kredi ödenmez ise takibe düştüğünde çok daha etkili tahsilat yapmaktadırlar. Ayrıca bayilik kredileri beraberinde az risk barındırdığı için faiz oranları nispeten daha cazip olabilmektedir.

 Frenchising Kredisi bankanın yeni ve üzerinde önemler durduduğu kredilerden biridir. Farklı markalarda Frenchising alarak iş yeri açmak ve sonunda elbette para kazanma niyetinde olabilirsiniz. Ama sektör için yeterli parası ve yatırım imkanı olmayanlar için HalkBank Frenchising Kredisi yeni ve önemli bir finansal kredi kaynağıdır. Frenchising ile iş yeri açmak, özelikle hedef kitle ve yer tespiti doğru yapıldığı sürece yüksek gelir elde edilebilen bir sektör. Fakat özellikle belli markalardan bu yolla bayii hakkı almak oldukça yüksek meblağlarda giriş ücreti de gerektiriyor. İşte bu aşamada HalkBank Frenchising Kredisi yardımınıza koşuyor.

Halkbank Franchising Kredi

Bakalım HalkBank Frenchising Kredisi şartları nelerdir ,HalkBank Frenchising Kredisi kimler alabilir , ve en önemlisi HalkBank Frenchising Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu konuda en net bilgiyi HalkBank Frenchising Kredisi için hazırladığı web sitesinin ilgili bölümlerinden sizin için derledik.

Franchising sistemi ile kendi işini kurmak ya da mevcut işlerinin yanı sıra yeni bir alanda faaliyet göstermek isteyenler için yeni bir kredi hazırladık.  Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan krediyle, franchise giriş bedeli ödemesi ve iş yerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteği sağlıyoruz.
Franchising Kredisi kullananlar, faaliyet gösterdikleri sektörlerin özelliklerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilecektir.
  • Kredinin vadesi azami 60 aydır.
  • Kredi, AET, 3 ayda ya da 6 ayda bir eşit taksitli, ya da Serbest Taksitli olarak kullandırılır.
  • Kredilere, ilk yıla mahsus olmak üzere azami 6 ay ödemesiz dönem verilebilmektedir.
Kredi limiti, franchise giriş bedeli ile iş yerinde kullanılacak demirbaşların temin edilmesi, firma faaliyet alanının dekorasyonunun yapılması ve mevcut iş yeri için yapılacak tüm harcamaların yüzde 75’i olarak belirlenmektedir.
HalkBank Franchising Kredisi bir nevi girişimcilik kredisi olup daha önce de belirttiğimiz gibi emek verip para kazanmak isteyenler ve frenchising ile iş yeri kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Yorum yapın

Krediler