Garanti BBVA Bankası POS Cihazları, Destek Hattı (444 0 339)

Milyonlarca kişinin ödeme aracı kullandığı plastik kredi kartları bu ödemenin yapılabilmesi için POS cihazlarına ihtiyaç duyuyor. Bu cihazları da tabi bankalar üye iş yerlerine sağlıyor ki bu anlamda hem üye iş yeri, hem banka hem de tüketiciler kazanmış oluyor. Milyonlarca kişinin kart kullandığından bahisle yola çıkarsak bu kişilerden kazanç sağlama amacı güden irili ufaklı iş yerleri bankaların sağladık POS cihazları ile bu cihazlara dair destek almak zorunda kalıyor. Burada en önemli görev ise bankalara çıkıyor. Çünkü bankalar kredi kartlarını tüketicilere sunarken aynı zamanda bu kartlar ile ödeme alınabilmesi için de üye iş yerlerine pos cihazı desteği veriyor. Bu desteklerden birini ise Garanti BBVA Bankası POS Destek hattı numarası 444 0 339 ile her an üye iş yerine veriyor.

Garanti POS Cihazları Hangi Kartlar İle Satış Yapılıyor

Türkiye de ve dünyada kart markası olarak ödeme yapan American Express, MasterCard, Vİsa, Diners Club, CUP, JCB ve Türkiye’nin milli kartı Troy ile satış yapabilme imkanı sağlayan Garanti BBVA 444 0 339 numaralı destek hattı ile üye işyerlerine 7-24 hizmet veriyor. Buradaki destek ihtiyaç anında olmanın yanı sıra yenilikler ile haberler ile de olabiliyor ki Garanti POS bültene ücretsiz üye olmuş oluyorsunuz ve güncel kampanyalara ulaşırken üye iş yeri olarak hediyelere kazanma fırsatı da yakalayabiliyorsunuz.

Garanti BBVA POS cihazı kullanan üye işyerlerine aylık olarak e posta yada faks yoluyla POS cihazına ait ekstrelerde gönderiliyor ki buradan da inceleme fırsatı buluyorsunuz. Satışınıza konu olan hesap hareketlerinin de takibi ile yaptığınız satışlar sonucu biriken paraları hem POS cihazından hem de Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden de inceleme fırsatı üye firmalarının hizmetinde oluyor.

Garanti BBVA POS cihazına Nasıl Başvurulur?

Satış yapmak amacıyla bir banka ile çalışmak istiyorsanız Garanti BBVA Bankası POS cihazı sizin istediğiniz ölçülerde olabilir. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için ise size en yakın bir Garanti BBVA şubesinden yapabiliyorsunuz. Garanti şubeleri nezdinde hesabınız bulunuyorsa internetten başvuru imkanınızda oluyor. Buradan Müşteri yada TC numaranız ile parolanız sayesinde giriş yapacağınız internet bankacılığından Garanti BBVA POS Cihazı Başvurusu yapabiliyorsunuz.

Garanti BBVA POS Cihazları

Banka olarak kişinin isteğine bağlı olarak farklı markalarda POS cihazı temin edebilirsiniz. Burada milli POS cihazlarının yanı sıra yurt dışından ithal edilenlerde bulunuyor. Başta Arçelik, Beko gibi markaların yanında BKM Techpos, İngenico, Hugin, İnfoteks, Vera, PRofilo ve Verifone gibi markaların farklı modelleri ile satış yapma imkanınız bulunuyor. Bu cihazlara bağlı olarak karşılaşabileceğiniz hususlarda Garanti BBVA POS Destek Hattı sizin taleplerinizi anlık olarak telefon ile yerine getirirken, teknik olarak çözülemeyen hususlarda da kişiye yardımcı olmaya çalışıyor.

Garanti BBVA pos cihazları ve kredi kartı kampanyaları ile ilgili olan tüm yenilikleri, kampanyaları üye işyerlerine anlık olarak bülten sayesinde iletiyor. Bu anlamda hem tüketicilerin alışveriş yapma imkanı çoğalıyor, hem hediye kazanç sağlanması açısından üye iş yeri ve tüketiciler ile banka da kazanmış oluyor.

Yorum yapın

Krediler