Garanti BBVA Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları

Nakit paraya ihtiyacınız varsa bu anlamda başvuru yapabileceğiniz neredeyse tek adres bankalar. Eğer başvuran olarak siz istenilen niteliklere sahipseniz bankalarda sizler için istediğiniz niteliklere bürünebiliyor. Yani borcunuza sadıksanız, borçlarınızı aksatmadan ödüyorsanız bankalarda size kredi hizmetlerini sunuyor. Talep edeceğiniz nakit kredi ihtiyacına cevap verebilmek için Garanti Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları taleplerinizi iletebilmek için geliştirilmiş.

Garanti Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları

Öğrencisinden, ev hanımına kadar uygun durumdaki herkese kredi tahsisi yapan Garanti Bankası, gerçek ve tüzel kişilikler ile esnaf ve Kobilere ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç kredisi, konut kredisi, Avans yada taşıt kredisi gibi bankacılık ürünlerini uygun faiz oranı ve ödeme koşulları eşliğinde sunabiliyor.

Talebiniz doğrultusundaki miktara göre yaptığımız hesaplamalarda yapacağınız aylık ödeme tutarları ve vadelerini incelemek istersek kısaca şu tabloyla karşı karşıya kalıyoruz.

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay
10 Bin Lira 1025 612 477
20 Bin Lira 2043 1217 971
30 Bin Lira 3055 1815 1416

Garanti Bankası Güncel Kredi Faiz Oranlarına değinecek olursak, ekonomimizin yapı taşlarından birisi olan faizlerin şu an için yüksek olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Zira gelişen olaylar neticesinde faizlerde artış göstermiş durumda. Bu nedenle alabileceğiniz muhtemel kredinin faiz oranı ise yüzde 2,65. Hesaplamalarda bu faiz üzerinden yapıldı ki, ne zaman değişeceğini kestirmek de yanlış olur.

Garanti Bankasından Alacağım Krediye Ne Kadar Masraf  Ödeyeceğim?

Alacağınız kredi tutarına göre burada ödeyeceğiniz masraflarda değişiklik gösteriyor. Muhtemel alacağınız 30 bin lira kredi için 157,50 TL Kredi Tahsis Ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu tutar içerisinde ödenmesi gereken BSMV de eklenmiş durumda. Yapılan sigorta poliçe bedeli de kişinin yaşına ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ortalama ödeyeceğiniz tutar ise 300 Lira. Burada yıllık maliyet oranı yüzde 46 olurken toplam ödeyeceğiniz tutar ise 12 aylık vade sonunda 36 bin 477 lira oluyor.

Garanti Bankası Kredilerine Nasıl Başvururum?

Garanti Bankası müşterisi değilseniz yapacağınız başvuruları internet üzerinden gerçekleştirirseniz kullanabileceğiniz kredinin en üst limiti 25 bin lira olarak sınırlandırılmış.  Fakat bir Garanti şubesine giderek başvuru yaparsanız böyle limitlerle karşılaşmıyorsunuz.

Banka Şubelerinden; İhtiyacınız olan kredinin en klasik yolu banka şubesine giderek yapmaktır. Bunun için bir banka şubesine giderek gerekli bütün bilgileri temin edebilir, istediğiniz soruları sorabilir, istediğiniz takdirde kredinizi alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayın; Garanti Bankasından kredi almak istiyorsanız 444 0 333 numarayı arayarak banka personellerinden istediğiniz bilgileri temin edebilir ve birebir görüşme yaparak kayıt altına alınan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS ile Başvurun; Talebinizi cep telefonunuzun mesaj bölümünden TC boşluk kredi tutarı boşluk vade boşluk gelir yazılarak 3390’a göndermeniz ile SMS başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

ATM’den Başvuru; En kolay ulaşabileceğiniz bankacılık hizmetlerine başvuru yollarından birisi de hemen hemen her sokak başında bulabileceğiniz bankamatikler. Buralardan kartlı ya da kartsız başvuru ile kredi almanın ilk adımını atmış oluyorsunuz.

İnternet Üzerinden Kredi; Teknolojinin getirdiklerinden birisi olan internet ile banka bağlanma, bankanın resmi internet sitesinde dolaşma gibi imkanların yanında gerekli bilgilerin girilmesi neticesinde form tanzimi ile krediye başvuru da bulunuyor. Talebinizi bu doğrultuda da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Garanti Cep uygulaması İle; Garanti Bankasının müşterilerine en yakın olduğu mecra akıllı telefon uygulamaları ile gerçekleştiriliyor. Uygulama App Store ile Google Play Store’den indirilirken kullanıma açık olan Garanti Cep ile kredi başvurusu yapıyor, anında kredinizi tahsis ederken kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

Bankanın müşterisi olmanız halinde belge talebi istenmezken bazı başvurular için banka sizden kimlik, gelir belgeniz, ticari krediler için Vergi Levhası ile gerekli gördüğünde kefil gibi isteklerde bulunabiliyor.

Yorum yapın

Krediler