Elbirliği İle Peşinatsız Ev Almak Mümkün!

Konut sahibi olmak isteyenlerin en büyük derdi konut kredisi ve faizler… Eminevim’in “Elbirliği Sistemi” sunduğu farklı ev alma yöntemleri ile; faiz ve kredi yüküne girmeden peşinatsız ev sahibi olmayı mümkün kılıyor. Herkese bütçesine göre, istediği şehirden, dilediği semtten faizsiz ve peşinatsız ev satın alabilme imkanı sağlıyor. Eminevim bugüne kadar yaklaşık 125 binden fazla ailenin konut kredisi kullanmadan ev sahibi olmasını sağladı. Çeyrek yüzyılı aşkın bir zamandır sorunsuz ilerleyen sistemde Eminevim katılımcılarını bugün de faizlerden etkilenmeden konut sahibi yapmaya devam ediyor. Kredi puanı, gelir durumu, bankaların faiz oranları ve bütün bunların evrak işleri ile uğraşmadan, zahmetsizce peşinatsız ev sahibi olmak istiyorsanız; gelin Eminevim’deki faizsiz, peşinatsız ev fırsatlarına göz atalım…

Faizsiz, Peşinatsız Ev Almak İsteyenler, Sizi Şöyle Alalım…

Bankalar ev kredilerini; talep edilen taksit sayısına göre faiz oranlarını artırarak verir. Herhangi bir gerekçe nedeni ile bankaya taksitlerinizi ödeyemediğiniz zaman uygulanan banka sözleşme politikaları göz korkutur. Peki ev nasıl alınır? Eminevim sistemi ile isteyen herkes bütçesine uygun şekilde faizsiz bir ödeme yöntemi ile peşinatsız ev sahibi olabilir. Bu bağlamda faizsiz ev almak isteyenler, bütçelerine en uygun ödeme yöntemlerini kendileri belirler ve hayallerindeki eve bir adım daha yaklaşırlar.

Eminevim’in sunduğu tüm sistemlerde, evinize değerinde sahip olmanı sağlanırken sadece bu değer üzerine cüzi miktarda organizasyon bedeli ilave edilir. Öncelikle bütçe planlamanızı çok iyi yapmalı ve ne kadarlık bir ev almak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Sisteme dahil olan ve faizsiz ev almak isteyen tüm bireyler, aylık ödeme miktarını uygun şekilde planlanmış taksit miktarına bölerek öderler. Faizsiz ev almak isteyen kişilerden çeşitli gruplar oluşturulur. Bu gruplardaki kişi sayısı ödeme miktarlarına göre artıp azalabilir. İster 40, isterseniz 120 kişilik gruplardan birine dahil olabilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucuna göre her ay ilgili gruptan bir kişi ev sahibi olur.

 Eminevim’in Çekilişli Sistemi ile Peşinatsız Ev Almak Nasıl Mümkün?

Bu sistemde grupta yer alan kişi sayısı, vadeyi ve verilecek taksit miktarını belirler. Katılımcıların az miktarda organizasyon ücretini ödedikleri sistemde; peşinat verebilir ya da peşinatsız ev sahibi olma fırsatı yakalanabilir. Ancak peşinat verenlerin çekilişe girme süresi kısalır ve peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerden çok daha kısa zamanda ev sahibi olmaları sağlanır. Çekilişli sistemde, evlerine erken kavuşan üyelerin taksitleri biraz arttırılır; ancak vade sonuna kadar sabit taksitler halinde ödenmeye devam eder. Bu taksit artışının nedeni, evini henüz alamayanlara sunulan kira desteğidir. Yani kirada olanların çok daha az taksit ödemesi sağlanır.

Peşinatsız Ev Almak İsteyenler Vade Ortası Sistemi de Değerlendirebilir

Vade Ortası sistemi, yine peşinatsız ev almak isteyen ama çekilişe girmek istemeyenlerin tercih ettiği bir sistemdir. Bu sistemde organizasyon ücretinin ardından kişinin ödeyeceği aylık taksit tutarı belirlenir. Peşinatsız ev almak isteyen kişinin vereceği bir peşinat olmadığı için de kişi dilerse esnek ödeme fırsatından da yararlanabilir ve kendisine sunulan taksit planından birini seçebilir. Vade Ortası sisteminde katılımcının yaptığı ödeme, vade sayısının ortasını bir ay geçtikten sonra kendisine teslim edilir ve daha ödemelerin yarısında iken hayal ettiği eve sahip olma şansına kavuşur.

Peki Neden Eminevim?

                       – Ödemelerinizi bütçenize göre yapabilirsiniz.
                       – Taksitlerinizi kendiniz belirlemekte özgürsünüz.
                       – Kira öder gibi ödemeler yapıp, sonunda ev sahibi olabilirsiniz.
                       – Faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.
                       – Çekilişli sistem ile erkenden teslim fırsatı yakalayabilirsiniz.
                       – Taksit ödeyememe durumunda taksitlerinizi rahatlıkla erteleyebilirsiniz; ödemeleri dondurabilirsiniz.
Siz de Eminevim’in sunduğu kredisiz, faizsiz hatta peşinatsız ev alma sistemine dahil olmak isterseniz, Eminevim’in web sitesinden ya da şubelerinden detaylı bilgiyi alabilir ve kendi evinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler