Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Bir bankanın müşterisine verdiği önem bankanın kalitesini artırır. Bu nedenle hizmet verdiği müşterilerine vereceği hizmetler için geri dönüşümünü almalı gerektiğinde anında hizmet ile istenilen talepleri yerine getirebilmeli. Bu anlamda müşteri taleplerini yerine getirirken kişilerin en büyük şikayeti müşteri hizmetlerine bağlanamama. Bir anlamda milyonlarca müşterisi olan bir bankanın bakış açısı zor. Çünkü sizler baktığınızda sadece bir bankayı, banka ise baktığında milyonlarca müşterisini görüyor. Bu nedenle ulaşım biraz zorlaşıyor. Fakat Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma alternatifiniz bulunduğunu hatırlatmak isterim.

Müşteri Memnuniyet Önemli

Uzun bir banka hayatı bulunan Akbank yeteri kadar tecrübeye sahip. Bu konuda önemli adımlar atıyor. Teknoloji ile büyük işler çıkaran banka milyonlarca müşterisine hizmet vermeye devam ediyor. Bir bankacılık sektöründe olması gereken tüm hizmetleri sunarken özen gösteren banka müşteri hizmetleri olarak ta kalitesini gösteriyor ki bu anlamda yurt içi ve yurt dışında onlarca ödüle sahip.

Direk Bağlanmak İçin Tuşlayacağınız Numaralar

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma elbette telefon aracılığıyla oluyor. Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon numaraları 444 25 25 ve 0850 222 25 25. Bu numaraları aradıktan sonra her bankada olduğu gibi sizi telesekreter karşılıyor. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma isteyen kişiler yani canlı müşteri hizmetleri ile destek almak isteyen kişilerin takip etmesi gerektiği numaralar sırasıyla 4, 2 ve 0. Bu numaraları tuşladıktan sonra sizden önce bir müşteri bulunuyorsa sıraya alınıyorsunuz ve kısa süre içerisinde Akbank Müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmış oluyorsunuz.

Banka şubelerinde bulunan telefonlar ile müşteri hizmetlerine hızlı bağlantı kurularak aynı zamanda dijital ortamda da tüm bankacılık hizmetlerini alabiliyorsunuz.

Görüş Bildirme İle Ulaşım

Zamanınız bulunuyorsa yada bankanın size ulaşmasını istiyorsanız yapacağınız diğer bir işlem ise internet üzerinden görüş bildirme. Buradan yapacağınız bilgi isteği için iletişim ve şikayet formu doldurabilirsiniz. Sonuçta banka size iyi bir hizmet verme çabası içerisinde. Buradan yapacağınız başvurular ile değerlendirmeler yapılarak size dönüş sağlanıyor.

Posta ile Akbank başvuru merkezinin adresi ise Genel Müdürlük Akbank Genel Müdürlüğü, Sabancı Center, 4. Levent 34330 İstanbul iken tüm operasyonların takibinin yapıldığı adres Cumhuriyet Mahallesi Plevne Caddesi, Şekerpınar Çayırova, Kocaeli.

Yorum yapın

Krediler