Akbank Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Akbank hesaplarınıza ait hesap bakiyesini sorgulama yapmanız için ilk adres 444 25 25 numaralı telefon bankacılığı. Burayı aradıktan sonra sizi tele sekreter karşılıyor ve sırasıyla yapacağınız işlemlerden önce TC numaranızı, hesap numaranızı, kart numaranızı tuşlamanız gerekiyor. Bu tuşlamalar sonrası zaten telesekreter sizi yönlendiriyor ve size yine telesekreter size bakiyeleriniz hakkında kısa bilgiler veriyor. Bu bilgilerin ayrıntısına ulaşmak isterseniz müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz yada diğer alternatif yolları değerlendirebilirsiniz. Akbank hesap bakiyesi sorgulama yollarınız;

  • İnternet Bankacılığı
  • Akbank Direkt
  • Akbank Şubeleri
  • Akbank ATM’leri
  • Akbank Telefon Bankacılığı

444 25 25 Telefon Bankacılığından Sorgulama

Akbank’a ait hesaplarınızı takip etmenin en kolay yolu dijital bankacılık üzerinden geçiyor olsa da bunu kullanmak istemeyen tüketiciler için en iyi yol 444 25 25 telefon bankacılığıdır. Burayı aradıktan sonra telesekreter sizden TC numaranız, Hesap Numaranız yada kredi kartı numaranızı tuşlamanızı istiyor. Burada amaç sizin tanınmanızdır. Daha sonra telesekreter ile bağlanabilmeniz için sırasıyla tuşlayacağınız rakamlar 2-2-2 ve 0. Burada 0 canlı müşteri temsilcisine bağlanmak içindir. Buraya bağlandıktan sonra hesap hareketleriniz için ayrıntılara ulaşabilirsiniz. TC numaranızı girdikten sonra hesap hareketleriniz hakkında güncel bakiyelere ulaşıyor olsanız da buradan ayrıntılarına ulaşamazsınız.

Akbank Direkt İle Hesap Bakiyesi Sorgulama

Akbank şubelerinde bulunan Neo hesaplarınız, Axess kartlarınız ile ilgili hesap bakiyesine ve ayrıntılarına ulaşabilmenin en iyi yollarından birisi Akbank Direkt uygulaması yada internet bankacılığıdır. Buradan giriş sonrası güncel ve geçmiş tüm hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde kredi kartı limitleriniz, mevcut yatırımlarınız, tüm varlıklarınıza kadar tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşım mümkün.

ATM’den Hesap Bakiyesi Sorgulama

İnternet bankacılığını kullanamıyorsanız ve kartınız bulunuyorsa hesap hareketleri ve bakiyesini öğrenmenin bir yolu da ATM’ler. Her yerde ulaşabileceğiniz Akbank ATM’leri tüm bankacılık işlemlerine olanak veriyor. Burada tüm hesabınıza ait bilgiler dahil olmak üzere kredi kartınızın hesap bakiyesini öğrenebiliyorsunuz. Harcamalarınızı ve kalan limitleriniz öğrenirken aynı zamanda hesabınıza da fiziken para yatırabileceğiniz banka şubelerinden sonra ikinci mecra bankamatikler oluyor.

Hesap Bakiyesini SMS İle Sorgulama

Akbank hesaplarınıza ait bakiyelerinizi öğrenebilmek için SMS yolu da tercih edilenler arasında. Bu işlem için SMS ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu ücret ise GSM firması tarafından alınıyor. Burada Akbank SMS sorgulaması için Akbank Direkt uygulamasının indirilmesi söz konusu. İndirim adresini Google Playden alabiliyorken aynı zamanda MOBİL yazdıktan sonra 4425 e mesaj göndermeniz halinde size link geliyor.

Yorum yapın

Krediler