0,99 Faizli Kredi Denizbank’tan

Tüketici kredisi ihtiyacı olan kişilerin inceleyerek alabileceği bir kredi kampanyasını Denizbank başlattı. Talep edilen kredi tutarına göre değişiklik gösteren bu kredinin faiz oranı ise % 0,99 gibi bir oranda olması cazip kılınan bir ihtiyaç kredisi olmasına neden oluyor.

Güncel krediler olarak açıklanan son krediler arasında Denizbank’ın 0,99 faizli kredisi bulunuyor ve bu krediye başvuru sonrası kefil talep edilmeksizin tahsisi ise ayrıcalık sağlayan hususlardan. Fakat bankanın gerek duyduğu takdirde kefil talep etme hakkını kullanabileceğini de belirtelim.

Prosedürlerden Uzak Kredi

Kredi faiz tutarlarının % 1,78 gibi yüksek bir oranlara çıkabildiği güncel kredi tablosunda oldukça düşük faiz oranı ile önemli bir yer edinen Denizbank kredi alımında istenilen prosedürlerden uzak bir tavır sergiliyor. Sürekli müşterilerinin taleplerini bu konuda daha çok olumlu yanıtlayan banka tahsis ettiği krediler üzerinden Kredi Tahsis Ücreti kesiyor ve hayat sigortası yapılması koşulunu koymuş durumda. Kredi Tahsis ücreti binde beş oranında iken sigorta poliçe ücreti ise değişiklik gösteriyor.

0,99 oranındaki faiz tutarına kredi limiti 2 bin lira olarak belirlenmiş ve maksimum 55 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Kredi vadesi ise 3 ay ile 48 ay arasında geçerli.

Denizbank Krediye Başvuru

Talep edilmesi halinde krediye banka şubelerinden, telefonunuz ile, SMS kanalıyla ve Denizbank Mobil aracılığıyla başvurabiliyorsunuz. Bu kredi için örnek hesaplama belirtirsek;

Alacağınız Kredi Tutarı Vade Taksit Faiz Oranı
2.000 12 180,00 0,99
10.000 12 944,00 1,65
10.000 48 335,00 1,78

Güncel Krediler arasındaki faiz oranı bankalar nezdinde 0,99 ile 1,78 oranları arasında değişiklik gösteriyor. Bu değişiklik kredi tutarına ve vadesine göre belirlenmiş. Kredi örneğimizde de gösterildiği gibi 2 bin lira için 0,99 faizi 12 vadede ödüyorken alacağınız 10 bin lira için ise 48 ayda faiz oranı % 1,78 oranlarına çıkıyor. Bu tutar için 50 lira kredi tahsis ücreti ve yaklaşık 50 lira da hayat sigortası poliçesi ödüyorsunuz ve poliçe tutarı vade uzadıkça yükseliyor.

Tatil Günlerinde Kredi

Hafta sonlarında, resmi tatil günlerinde online kredi tahsisi sağlayabiliyorsunuz. Bu tahsis için bankanın saatleri ise 09:00 ile 21:00 saatleri ile sınırlı tutulmuş. Tabi bunun için ilk şart mobil bankacılık ya da internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor.

Yorum yapın

Krediler