Nasıl Hibe Kredisi Alabilirim?

  • 17 Mart 2016

Kendi işini kurmak için talep eden bireylerin en fazla destekçisi hibe kredi kullanmaktır. Avrupa Birliği aracılığıyla kalkınmanın desteklenmesi amacıyla kullandırılan hibe krediler çeşitli biçimlerde kullandırılmaktadır. Bir Takım hibe kredi paketleri geriye ödemesiz hibe kredi olarak kullandırılırken bir takım kredi paketlerinde de faizsiz kredi ya da önce sene geriye ödemesiz kredi benzeri çeşitli birçok avantaj sunulmaktadır.

Nasıl Hibe Kredi Alabilirim?

Ancak hibe kredilerin hudutlu olması ve kullanmak talep eden kişilerde özel kurallar aranması maalesef hibe kredi kullanmak talep ediyorum diyen bireylerin zorlanmasına ne sebeple olmaktadır. Peki, ne türlü hibe kredisi alabilirim diye soran bireylerin neler yapmaları gerekir. Öncelikle hibe kredi kullanmak talep ediyorum diyorsanız önce yapmanız gerekli olan kendinize en yakın İŞKUR merkezine gittikçe açılan teşebbüsçülük kurslarına teşrif etmek olmalıdır.

Bu kurslarda verilen teşebbüsçülük sertifikası çoğunlukla hibe kredilerde aranılan önce kurallar aralarında koltuk alır. Başka Bir Deyişle bu sertifikaya sahip olmanız sizi bir hamle ileriye taşır. Bunun hariç kesinlikle çok güzel bir proje hazırlamanız gerekir. Esasen bu konuyla alakalı hizmet verici birçok proje şirketi bulunmakta olup hibe kredisi projeleri amacıyla özel hizmet vermektedir. Burada mühim meydana gelen bireyin bir afaki tasarı amacıyla değil gerçeğe kolaylıkla dönüşebilecek bir iş fikri meydana geldiğini kanıtlayabilmesidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notunu Öğrenmek Ücretlimidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
Trafic Monsoon ile Müthiş Kazancın Sırrı

Trafic Monsoon ile Müthiş Kazancın Sırrı Öncelikle Traffic Monsoon, tek PTC sitesidir. Başka Bir Deyişle reklama tıklama başına ücret kazanma...

Kapat