Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

  • 08 Temmuz 2016

Dosya masrafı bulunmayan krediler genel olarak ihtiyaç kredileri olarak adlandırılır. Özellikle taşıt ve konut kredilerinde dosya masrafı ve diğer çeşitli ödemeler bulunmaktadır. Peki, dosya masrafı almayan ve Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar hangileridir? Ziraat Bankası, Finansbank, TEB(Türkiye Ekonomi Bankası) ve Deniz Bank, tüketicilere dosya masrafsız krediler vermektedir.

Ziraat Bankası Dosya Masrafsız Tüketici Kredileri

Ziraat Bankası’ndan alacağınız tüketici kredilerinde, kredi masrafı ve haberleşme ücreti ödememektesiniz. Alacağınız krediye eksiksiz olarak sahip olmaktasınız. Herhangi bir masraf ödemeden alabileceğiniz tüketici kredisindeki faiz oranları ise şu şekilde;

  • Masrafsız tüketici kredisi faiz oranı -> %1,60
  • Biz masrafsız tüketici kredisindeki faiz oranı -> %1,44
  • Çalışan Biz masrafsız tüketici kredisindeki faiz oranı -> %1,41
  • Emekli Biz masrafsız tüketici kredisindeki faiz oranı ise yine %1,41’dir.

Finansbank Sabit Faiz Oranlı Masrafsız Krediler

Finansbank üzerinden alabileceğiniz dosya masrafsız kredilerinde ise, %1,65 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu faiz oranı kredi ödemelerindeki bütün vadelerde aynıdır. Finansbank’tan alabileceğiniz masrafsız kredilerde 36 aya kadar vade fırsatını bulabilirsiniz. Finansbank’taki masrafsız kredilere SMS ile başvurma imkânına da sahipsiniz.

Türk Ekonomi Bankası TEB’in Masrafsız Yılbaşına Özel Kredisi

%1,30 faiz oranı ve 20,000 TL’ye kadar sahip olabileceğiniz yılbaşı kredisinde kredi geri ödeme taksitlerinizi de 3 ay erteleme imkânı bulabilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası’nın dosya masrafı almayarak tüketicilere sunduğu yılbaşı kredisinde ayrıca 36 aya varan vade imkânından da yararlanabilirsiniz.

Denizbank’ın Dosya Masrafı Almadan Verdiği Kredi

Evinizdeki veya iş yerinizdeki faturalarınızdan 2 tanesine Denizbank üzerinden vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile Denizbank’ın verdiği ihtiyaç kredisine sıfır faiz ve hiçbir dosya masrafı ödemeden sahip olabilirsiniz. En yüksek 1,500 TL değerinde çekebileceğiniz kredide geri ödemesinde ise 12 ay vade imkânını bulabilirsiniz. Düşük miktarda maddi kaynağa ihtiyacı olan tüketiciler için oldukça uygun bir kredidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Nasıl Yükselir? başlıklı makalemizde Kredi Notu Nasıl Yükselir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!