Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir? Hesap Özeti Öğrenme

Siz de ihtiyaç duyduğunuz her an birçok finansal işleminizi kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat Bankası’nın hizmetleri tam da size göre. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu hizmetler sayesinde siz de hesap özetinizi takip edebilir, size özel ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirebilir ve kısa mesaj yoluyla hesap bakiyesi öğrenme gibi ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Cep Telefonundan Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu birbirinden kolay Ziraat hesap bakiye öğrenme yöntemleri ile siz de günün tüm saatlerinde SMS yolu ile Ziraat Bankası’nda bulunan hesaplarınızın bakiyelerine güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz. Nasıl mı yapacaksınız? Hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi bankanıza tanımlı cep telefonunuzdan BAKİYE ( Ek No ) yazıp 4747’ye göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak bu mesajı 4747’ye gönderme işlemini gerçekleştirdiğinizde yalnızca belirttiğiniz hesabın bakiyesi hakkında bilgilendirilmiş olursunuz. Örneğin; BAKİYE 1234 yazarak 4747’ye mesaj attığınızda yalnızca 1234 no’lu hesabın bakiyesi hakkında bilgilendirilmiş olursunuz. Yalnızca BAKİYE yazarak 4747’ye göndermeniz ilk 10 (on) hesabınıza ait Ziraat Bankası bakiye öğrenme işleminiz için yeterli olur. Yani yapacağınız bu işlem ile ilk 10 (on) hesabınıza ait bakiye bilgileriniz hakkında cep telefonunuza gönderilecek olan SMS vasıtasıyla bilgilendirilmiş olursunuz.

Müşteri Numarasından Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Eğer bankanıza tanımlı cep telefonu numaranıza farklı müşteri numaralarınız da bağlı ise Ziraat Bankası hesap bakiyesi öğrenme işlemleriniz için daha farklı bir yol izlemeniz gerekir. Bunu nasıl mı yapmalısınız?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne BAKİYE yazıp boşluk bıraktıktan sonra müşteri numarasını yazmanız ve ardından 4747’ye göndermeniz gerekmektedir. İstediğiniz müşteri numarasına ait Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi bu şekilde göndereceğiniz SMS ile öğrenebilirsiniz. Örneğin; 12345 numarası ile kayıtlı bulunan hesaplardaki hesap bakiyesi bilgilerine ulaşmak istiyorsanız BAKİYE 12345 yazıp 4747’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Kısacası geçmişten günümüze edinmiş olduğu tecrübeler ve deneyimli uzman kadrosu sayesinde her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmetler sunan Ziraat Bankası’nın SMS ile hesap bakiyesi öğrenme ve benzeri pek çok hizmetinden siz de gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden Hesap Bakiyesi Öğrenme

Ziraat Bankası müşterilerinin telefonla ulaşabilmeleri için müşteri hizmetleri her türlü desteği veriyor. Bu anlamda Ziraat Müşteri Hizmetleri aramanız halinde sizlere doğru olan yardımı yapacaktır. Buradan da hesap numaranız, tc kimlik numaranız, kart numaranız ile giriş sonrası hesap özetinizi dinleyebiliyorsunuz.

“Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir? Hesap Özeti Öğrenme” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Krediler