Ziraat Bankası Combo Kredi Kartını İptal Ettirme

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartını İptal Ettirme. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu kart tipleri arasında yer alan Combo kart tipinin en çok tercih edilen kart tipleri arasında olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle hem kredi kartı hem de bankamatik kartı özelliği bulunan bu kart tipini iptal ettirmek isteyen müşterilerine merak ettiği soruların cevaplarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİ: Bazı kredi kartlarının iptal prosedürleri “tahhütlü anlaşmalar nedeniyle” zorlu olabilmektedir. Ancak Ziraat Combo kartta böyle bir durum söz konusu değil. Tüketici haklarına dayanarak gönül rahatlığı ile hızlı şekilde iptal edebilirsiniz.

Kredi kartı kullanımının bazı müşteriler için sıkıntılı olduğunu öncelikle belirtmek istiyoruz. Harcama konusunda kendisine kısıtlama getiremeyen müşterilerin biriken kredi kartı borçları sonrasında ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de eğer kredi kartı kullanma konusunda kendinize gerekli olan kısıtlamayı getirme şansınız yoksa kredi kartınızı kapatarak bu dertten kurtulma şansını bulabilirsiniz.

Combo Kredi kartı iptal ettirme

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi kartını kullanmak istemiyorsanız ve artık kapattırmak istiyorsanız yapmanız gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Öncelikli olarak bankanın telefon bankacılığı hizmeti olan 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşarak buradan kredi kartınızı kapattırmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda bankanın müşteri danışmanları sizlere kısa süre içerisinde dönüş yapacak ve kredi kartınızın kapatılmasını sağlayacaktır.

Ancak kredi kartınızı kapattırmak istediğiniz zaman Ziraat Bankası’nın Combo kredi kartınızın bütün borçlarınızı ödemeniz gerekmektedir. Kartın içerisinde bulunan borçlarınızdan dolayı Ziraat Bankası bu konuda kredi kartınızın kapatılmasını kabul etmeyecektir. Bu yüzden de kredi kartınızı kapattırmak istediğiniz zaman kartınıza ne kadar borcunuz varsa bu borçların tamamını ödeyerek kredi kartınızın iptalini banka tarafından isteyebilirsiniz.

Telefon bankacılığı dışında Ziraat Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu kredi kartını kapattırmak için izlemeniz gereken bir diğer yöntem de Ziraat Bankası’nın en yakın şubesine giderek buradan kredi kartınızı kapattırmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Kredi kartınızın kapatılmasını şube üzerinden yapmak istediğiniz zaman kredi kartınıza ait olan borçlarınızı da buradan ödeyerek kısa yoldan kredi kartınızı kapattırma şansını bulabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz yöntemleri kullanarak sizlerde Ziraat Bankası’nın kredi kartının iptal işlemini başarılı bir şekilde yaparak sizler için yük olan bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İş Bankası ile ortak olarak maximum kredi kartı hizmetini sunan banka geçtiğimiz günlerde kendi markası olan Combo ile tüketicilere yeni kredi kartı hizmeti sunmuştu.

Yorum yapın

Krediler