Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Belki sayfamız üzerinden yapmanız mümkün değil fakat başvurusunu yapmış olduğunuz Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru sorgulama işlemi için yapmanız gerekenleri anlatmak istedik. Ziraat bankasının önemi hakkında bilgileri devlet bankaları başlıklı yazımızda size iletmiştik. Geçtiğimiz dönemlerde Maximum markası ile kart hizmeti veren Ziraat Bankası yeni markası Combo ile müşterilerine destek veriyor. Bu anlamda Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı başvurusu sorgulama yapmak isteyen kişiler de başvurusunu yapmış ve bekleyen tüketiciler oluyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Ziraat Bankasından kredi kartı başvurusu yapıyorsanız bu kartın alınabilmesi için bazı kıstasları karşılıyor olmanız gerekir. Aksi takdirde zaten banka size kredi kartı tahsisi yapmaz. Fakat özellikle kredi notu problemi yaşayan insanların kredi ve kredi kartı başvurularının sonuçlanması biraz zaman alabiliyor.  Bunun nedeni ise kişilere olan güvenin sağlanması ve güven için oluşan bilgi birikimleri. Bu birikimlerin araştırmasını banka yaparken başvuru sahibi de beklemekle yükümlü kalıyor. Normal standartlarda kredi kartı alabilme haklarına sahip bir tüketicinin başvurusu birkaç gün içinde sonuçlanır ve kişiye sms ve e-mail gibi yöntemlerle bilgi verilir. İki hafta gibi bir süre içerisinde de kişiye yeni kredi kartı kuryeler ile gönderilir. Fakat kredi sicilinize bağlı olarak bu süre uzayabilir ki bu da çok normal.

İnternet Üzerinden Sorgulama

Kişiler bankalardan gelen mesajlar neticesinde bu mesajları engelleme yoluna gidebiliyor. Sizde bu kişilerden birisiyseniz engellemiş olabilirsiniz. Nitekim bankanın mesajı size ulaşmamış olabilir. Bu durumda başvuru sonucunuzu öğrenmek isteyebilirsiniz. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabilirken istenildiği takdirde Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarası aranarak ta yapılabilmektedir. İnternet üzerinden sorgulama yapabilmeniz için ilgili sayfayı ziyaret etmeniz gerekir. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Bu sayfadan TC kimlik numaranız, telefon numaranız ile şartları kabul ettikten sonra sorgulama menüsünü seçiyoruz. Bu esnadan sonra banka size Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvuru durumunuzu bildiriyor. Başvuru sorgulama sayfası aşağıdaki gibi geliyor.

Müşteri Hizmetlerinden Sorgulama

İnternet dışında başvuru sonucunuzu öğrenmek isterseniz arayacağınız telefon numarası 444 00 00. Müşteri hizmetleri kişilere sesli yanıt hizmeti veriyor. Burada sesli olarak “Kredi Kartı Başvuru Sonucu” demeniz halinde sesli yanıt sistemi sizi ilgili yetkili kişiye aktarıyor ve kart başvurunuzda dahil olmak üzere buradan bütün merak ettiğiniz soruların cevabını alabiliyorsunuz. Aktarılan kişi yetkili değilse sorularınız karşısında sizi yine yetkili birine aktarıyor ki, buradan istediğiniz bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru sorgulama yapmak isteyen kişiler sayfamızda belirtilen linkler ile ilgili sayfaları ziyaret ederek sorgulama yapabiliyorlar. Henüz kart başvurusu yapmamışsanız internetten Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurusu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Nitekim başvuru yapabileceğiniz bir çok yol bulunuyor. Bu yollardan size uygun olanı ile en hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

ATM ve Şubelerden Sorgulama

Ziraat Bankası şubeleri nezdinde hesabınızın olması halinde bu hesabınıza ait kartınız ile yada kartsız işlem menülerini takip ederek ATM’ler üzerinden Combo kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz. Bu da tüketiciler için bir alternatif yol.  Yada hiç birini yapamıyorsanız en yakın bir Ziraat Bankası şubesine giderek istediğiniz bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz.

Kart talebi olduğu kadar tüketici olarak kart iptali de isteyebilirsiniz. Bu nedenle Combo Kredi Kartını İptal ettirme başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye edebiliriz.

Yorum yapın

Krediler