Ziraat Bankası Başak Kart Nedir?

Ziraat Bankası hizmeti olarak sunulan Başak Kart tarımsal ve hayvansal ticaret alanlarında ihtiyaçlarınızı avantajlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Tarımsal sektörlere destek sağlayan bankaların sayısında son zamanlarda büyük bir artış yaşanır. Ülkemizde sektörün canlanması ve sektör içerisindeki tüm kişilerin ihtiyaçlarını çok avantajlı yollardan giderebilmesi ile bankalar ile büyük bir rekabet ortamı da ortaya çıkmaktadır.

Çiftçilere Başak Kart Ziraat Bankasından

Ziraat bankası Başak Kart nedir sorusunun yanıtı sizler için verilmektedir. Türkiye’nin en büyük sermayeye sahip olan kamu bankası Ziraat Bankası’da hayvan ve tarım sektörüne çok büyük destek veren bankalar arasında yer almıştır. Başak Kart ismini verdikleri ve hizmeti hayata tamamen geçiren Ziraat Bankası, Başak Kart ile gübre, tohum, tarım ilacı, tarım araç ve gereçleri, hayvan yemi ayrıca veterinerlik hizmeti gibi çok geniş alanlarda sektör içerisindeki tüm kişilerin ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlamaktadır.

Başak Kart sahibi olmak istiyorsanız hemen en yakın Ziraat Bankası şubesine hızlı bir şekilde başvuru yapmalısınız. Ziraat Bankası müşterisi iseniz rahatça kullanabilir ve Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine hızlıca ulaşarak Başak Kart başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ile Başak Kart alabilirsiniz ve limiti sizin gelir oranlarınız ile orantılı bir şekil almaktadır. Kartın limit oranı 1.000 TL ile 10.000 TL arasında her zaman olabilmektedir.

Başak Kart bir kredi kartı değildir. Başak Kart’ınızı pos cihazı sayesinde alışveriş mağazalarında her zaman kullanamazsınız. Bu kartı sadece Ziraat Bankasıyla anlaşma sağlamış olan tarımsal ve hayvancılık malzemelerinin satıldığı iş yerlerinde geçmektedir. Başak Kart ile günlük olarak kesin olarak belirlenmiş tutarda nakit çekim anında yapabilirsiniz.

Başak Kart’ların işlem faiz oranları kredili mevduat hesaplarındaki tüm kartlara göre daha ekonomik ve çok hesaplıdır. Başak Kart’ın senelik faiz oranı %8.75 olarak belirlenmiştir. Başak Kart’ınızın limitini arttırabilmek için hemen Ziraat Bankası şubelerine giderek bu talebinizi bildirmeniz tamamen yeterli olacaktır. Ancak taleplerinizin çok olumlu karşılanabilmesi daha önce Başak Kart ödemeleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamış olmanız gerekmesidir.

Başak Kart ile anlaşma sağlayan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ise 5 ay gibi bir süre boyunca geri ödemesiz ve faizsiz birçok alışveriş yapabilirsiniz. Ziraat bankası Başak Kart nedir sizlere sunulan çok önemli bir bankacılık hizmetidir.

Yorum yapın

Krediler