Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu

SMS bankacılığının lideri konumunda diyebileceğimiz Ziraat Bankası bu konuda söyleyebileceklerimizi hak ediyor. Çünkü SMS bankacılığı için gerekli bütün adımları atmış durumda. Kredi başvurusundan, hesap numarası sorgulamaya kadar bütün işlemlere cep telefonundan göndereceğiniz bir mesaj ile anında cevap veriyor olması elbette bir ayrıcalık. Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu sadece bunlardan bir tanesi.

Ziraat Bankası SMS Krediye Nasıl Başvururum?

Nakit ihtiyacınız için alacağınız kredi için adres olarak Ziraat Bankasını düşünüyorsanız burada atacağınız bir mesaj ile kredinize bankanın nasıl bir cevap verebileceğini hemen öğrenebilirsiniz. Faizler ve diğer başvuru yolları için Ziraat Bankası Güncel Kredi Faizleri ve Başvuru Yolları başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.  Bu işlem için;

TUKETİCİ boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR yazarak 4747‘e mesaj gönderiyorsunuz.

Örnek : TUKETİCİ 12345678900 15000 36 3500

Göndereceğiniz mesaja banka yine mesaj yoluyla cevap veriyor ve bu cevap verme süresi de çok kısa oluyor.

Tüketicilerin zaman ve saat gözetmeksizin 7-24 istediği zaman gönderebildiği, Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu  talebi en hızlı yanıt alabileceğiniz başvurulardan sadece bir tanesi. Kaldı ki, banka müşterileri de bu SMS numarası yani SMS bankacılığı ile bir çok talebini hızlı bir şekilde öğrenebiliyor ve yapabiliyor.

Bankaya yapacağınız başvuruyu istinaden size verilen onay burada ön onay olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için banka şubesine giderek kredi başvurunuzu yineliyorsunuz ve gerekli formlar ile sözleşmenin imzalanması ile gerektiğinde açtıracağınız hesaba krediniz virman ediliyor. Yani SMS kredi başvurusu ile kredinizin hesabınıza yatırılması söz konusu değil.

Ziraat Bankası 4747 SMS Konut Kredisi Başvurusu

Konut alımı içini kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu işlem için;

KONUT boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR boşluk KONUTUN BEDELİ yazılarak 4747’ye SMS gönderiyorsunuz.

Ziraat Bankası 4747 SMS Taşıt Kredisi Başvurusu

Taşıt alımı için kredinize mesaj yoluyla başvuru yapmak istiyorsanız;

TASIT boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR boşluk TAŞITIN BEDELİ yazılarak 4747’ye SMS göndermelisiniz.

Ziraat Bankası 4747 Bankkart Genç Başvurusu

KYK’dan burs alan öğrencilere tahsis ettiği Bankkart Genç kartına SMS ile başvurulabiliyor. Faizsiz olarak tahsis edilen kartın limiti 350 Lira. Başvuru sahibi öğrenci harçlık avans da talep edebiliyor. KYK bursu alan öğrencilerin Bankkat Genç Başvurusu yapması için;

GENC BANKKART yazarak 4747’e SMS göndermesi gerekiyor. Bankkart Genç Başvurusu ile ilgili detaylar inceleyebilirsiniz.

Kredi Başvurusunda Ücretlendirme

Ziraat Bankasının 4747 SMS bankacılığından yapacağınız sorgulamalar ve başvurular için herhangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Sadece telefonunuzun bağlı olduğu GSM şirketine ve telefon paketinize göre mesaj ücreti ödemekle kalıyorsunuz.

Ziraat Bankası SMS Bankacılığından Neler Yapabilirim?

* Kart Bakiyesi Sorgulama

* Hesap hareketlerinizi inceleyip takip edebilirsiniz

* Fon ve Döviz sorgulaması yapabilirsiniz

* Kredi kartı limit sorgulama

* OGS Limit Sorgulama ve Bakiye Yükleme

* Taşıt ve Konut Kredisi Başvurusu

* IBAN ve Hesap Numarası Sorgulama

Yorum yapın

Krediler