Yeni Üniversiteyi Kazananlara İş Bankasından Kredi Kartı (İş’te Üniversiteli)

İş Bankası üniversiteli gençlere iki farklı kredi kartı ile bankamatik kartı ürünü sunarken Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart, ODTÜ Akıllı Kat ve Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart hizmetlerinden de faydalandırıyor. İş Bankası müşterilerine Maximum Kredi Kartı markası ile hizmet verirken bu hizmeti aidatlı ve aidatsız olarak iki farklı türde veriyor.

TÜYO: Cidden İş Bankası’nı bu konuda takdir etmek gerek. Öğrenciye el uzatma konusunda İş Bankası’nın yeri ayrı. Ben bile mesela gençken ilk defa kredi kartımı buradan aldım. Hala daha kullanıyorum. Adamların stratejisi bu sanırım. Akıllı ve bilinçli kitleyi hedefliyorlar. Faiz oranları da normal kredi kartından bir tık daha iyi diye biliyorum. En azından bizim dönemimizde öyleydi. Şimdi değişmiş olabilir. En güncel oranların akıbetini sorgulamanızı öneriyorum.

Buradaki tercih ise kart talebinde bulunanlarda. Fakat güncel kampanyalar yada Maxi Puan kazancı sağlamak istiyorsanız bunun için aidatlı kartlardan birisini almak en mantıklı adım olarak gösteriliyor. Makalemizde sizlere üniversite öğrencilerine kredi kartı, iş bankasının üniversite öğrencilerine sağladığı kredi kartı ile ilgili bilgiler yer alıyor.

Maximum Öğrenci Kredi Kartına Kimler Başvurabiliyor?

İş Bankası üniversiteyi kazanan öğrencilere 18 yaş ve üstü olmak kaydıyla kredi kartı tahsisi yapıyor. İş’te Üniversiteli kampanyası ile Maximum avantajlarını yararlanmak isteyenler için üniversiteli öğrencilerin kredi kartı tercihi olmasına sebep. Bu anlamda yeni üniversiteye kayıt yaptıracaklar için de ayrı bir avantaj sağlayabilir. Burada öğrencilerin ödemeleri de kartlar üzerinden yapılacağından bu ödemeleri de taksitlendirme imkanları bulunuyor.

Başvuruda Neler İsteniyor?

Öğrenci yani üniversite öğrencilerinin başvuru yapabileceği İş’te üniversiteli kredi kartı için öğrenci olduğunuza dair belge yada kimlik kartı ile nüfus cüzdanınız ile başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuru İş Bankası şubelerinden olduğu gibi İş Bankası İnternet sitesi üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. SMS ile başvuru yapmakta mümkün. Bunun için ÜNİK boşluk TC No yazdıktan sonra 4402 numaraya mesaj gönderiyorsunuz.  Burada öğrencilerin aidatlı kartlara başvurması halinde ilk bir yıl boyunca kart ücreti de tahsil edilmiyor. Bu da öğrenciler için önemli bir avantaj olarak gösterilebilir.

Temassız özellikli olarak tahsis edilen İş’te Üniversiteli Kredi Kartı’nın bu özelliği ile yapacağınız ödeme tutarı da 90 Lira ile sınırlı tutulmuş durumda. Bu diğer kartlarda da aynı limit üzerinden harekete tabi. Bu özellikte kart tahsisi istenebilirken öğrencinin isteğine göre bu özellik kapatılarak ta tahsisi söz konusu edilebiliyor.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı alan öğrencilerin aynı zamanda Maximum Mobil uygulaması indirmesi halinde sahibi oldukları İş’te Üniversiteli Kredi kartı kampanyalarını da incelerken katılım sağlayabiliyorlar. Bu da kampanyaların dikkatlerden kaçmasının önüne geçiyor.

İş’te Üniversiteli Bankamatik Kartı

Banka şubesi üzerindeki hesabınıza bağlı olarak size tahsis edilecek bankamatik kartı ile para çekimi ve yatırılması gibi hususlar başta olmak üzere bir çok hizmet veriliyor. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için banka üç üniversite ile anlaşmalı olarak hareket ediyor. Kocaeli Üniversitesi, ODTÜ ve Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart uygulaması bankamatik kartı tahsisi ile beraber yürütülen bir hizmet. Bu kartlar bankamatik hizmetinin yanında ayrıca öğrenci kimliği hizmeti de veriyor. Aynı zamanda kampüs içindeki ödemeler için de cüzdan taşımama özgürlüğü veriyor. Kampüslere girişlerde turnike sistemlerinde kullanılabilen bu kartlarla aynı zaman yemekhanelerde e-cüzdan görevi de görüyor.

Yorum yapın

Krediler