Yapı Kredi Telefon Numarası

Yapı Kredi Telefon Numarası. Bankaların her geçen gün hizmet anlayışını değiştirmesi ve geliştirmesi müşteri açısından son derece önemli olmaktadır. Şubelerdeki yoğunluğun azaltılması amacı ile çağrı merkezlerine iş aktarılması hem daha rahat bir akış sağlanmasını sağlıyor hem de tüm güvenlik önlemleri alınıyor. Üstelik müşteriler artık çağrı merkezlerini aradıklarında müşteri temsilcileri ile görüşmeden bile işlemlerini halledebiliyor.

Sesli yanıt sistemi denilen IVR sistemi müşterinin sesli komutlarını algılayarak onu self servis hizmetlerine yönlendiriyor ve işlemler kendiliğinden sağlanıyor. Yapı Kredi Bankası da hem internet bankacılığını hem de self servisleri her geçen gün güncelleyen ve yenileyen bir banka olma anlayışını taşıyor. Bankacılık işlemlerinin yalnızca şubelerden yapılması gerektiğini düşünen müşterilerin bile rahatlıkla kullanabildiği telefon bankacılığı yoğunluğun tek bir noktada toplanmasını engelliyor.

Sesli Komut Sistemi

Yapı Kredi Bankası müşterileri 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 nolu hatları arayarak işlemlerini çok kısa sürede beklemeden sağlayabiliyor. Yapı Kredi IVR sistemi hemen her yaştaki ve kültürdeki insanın kullanabileceği şekilde tasarlanmış ve oldukça basit uygulamalardan oluşuyor. Müşteriler IVR sisteminde sesli konutlar yardımı ile işlemlerinin çoğunu kendileri halledebiliyor. Ancak müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen müşteriler yine tuşlama yolu ile ya da sesli komut yolu ile canlı destekçilere ulaşabiliyor.

Kayıp Çalıntı İşlemleri Anlık Olarak Sağlanıyor

En riskli işlemlerden olan kayıp çalıntı işlemleri müşteri temsilcisine bağlanılmadan sağlanabiliyor. Müşteri kaybolan kartını sesli komut yardımı ile kapattırıp yenisini isteyebiliyor. Ancak kaybolan kartının yerine yenisini istemeyen müşteriler bunu müşteri temsilcilerine iletmeliler. Dolayısıyla müşteri temsilcisine tuşlama yolu ile ulaşabilen müşteriler yine bu risklerin minimize edilebilmesi için destek alabiliyorlar.

IVR’dan Anlık Kur Bilgileri

Yatırım alanında faaliyet gösteren yapı kredi bankası bireysel ve kurumsal müşteriler yine 444 0 444 nolu hattı arayarak anlık kur bilgilerini alabiliyorlar. Hem de hiç müşteri temsilcisine bağlanmalarına gerek kalmadan anlık Merkez Bankası’ndan aktarılan kur bilgileri ile işlem sağlayıp yatırım faaliyetlerine devam edebiliyorlar. Yapılan tüm işlemler ve komutlar belirli bir güvenlik düzeyinden geçildikten sonra saplanıyor ki bu da müşteri güvenliği için son derece önemli.

Yorum yapın

Krediler