Yapı Kredi Pos Destek Hattı

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin en geniş ve en yaygın Pos terminaline sahip olan bankaları arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk Pos altyapısını kurmakla birlikte, müşterilerine ve üye işyerlerine birbirinden çeşitli kampanyalar sunuyor. Yapı Kredi Pos Destek Hattı ile Kurumsal İnternet Bankacılığı Hizmeti sayesinde ise birçok işlemin çok daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası Pos Başvurusu 

Yapı Kredi Bankası’nın pos cihazına sahip olmak isteyen kişi veya kurumların herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek birebir ya da internet üzerinden başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları yeterli olacaktır. Pos cihazı başvuruları bulunulan konuma göre değişiklik gösteriyor. Şahıs firmaları; kimlik fotokopisi, vekaletname, imza sirküleri, vergi levhası, oda kayır belgesi ve varsa diğer belgelerle başvuru yapabiliyorlar.

Sanal Pos; diğer pos cihazları için gerekli olan evrakların dışında sanal pos başvuru bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Yapı Kredi Pos Destek Hattı ile Kolay mağaza, Teleweb Pos veya Standart Posnet gibi alt ürünlerden birinin seçilmesi gerekiyor. Ticari Ortaklıklarda ise; sicil gazetesi, ticaret sicil yetki belgesi, vergi levhası, imza sirküleri ve varsa diğer izinlerle başvurulması gerekiyor.

POS Destek Hattı ve Çağrı Merkezi

Yapı Kredi Bankasının Pos Destek Hattı’na ulaşmak isteyen kişi veya kuruluşların 444 0 448 numaraları telefonu aramaları gerekiyor. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezinden 7/24 destek alınabiliyor. Destek hattından pos kullanımı hakkında bilgi alınabildiği gibi, pos rulosu talebi, uluslararası kart işlemleri, arıza bilgileri ve pos cihazıyla ilgili bütün sorunlara çözüm sağlanabiliyor. Yapı Kredi pos cihazları aynı zamanda Euro ve Dolar işlemlerini de yapıyor.

Yapı Kredi Pos Desteği Hizmetleri

Yapı Kredi pos destek hattı cihazına sahip olan müşterilerin cihazları Yazarkasa Pos ve Pos olarak sigortalanıyor. Bu sayede hem cihaz hem de iş yeri birçok riske karşı güvence altına alınmış oluyor. World Ödeme Noktası olmak isteyen üye işyerlerinin ise en az 3 yıldır aktif olarak çalışıyor olması ve World Üye İşyeri olmaları gerekiyor.

Yapı Kredi pos cihazına sahip olmak isteyenlerin en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne uğramaları yeterlidir. Yapı Kredi Bankası’nın resmi web adresi üzerinden Pos kullanım kılavuzu ve birçok bilgiye erişim sağlanabiliyor.

“Yapı Kredi Pos Destek Hattı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Krediler