Yapı Kredi, Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Yapı Kredi, Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır? World Card ile müşterilerine kredi kartı hizmeti veren Yapı Kredi Bankası bir kartta verilebilecek bütün özellikleri sınırsız bir yaklaşımla sunuyor. Fakat burada yasal sınırları ve kişinin ödeme gücünü düşünerek vermek zorunda. Bu anlamda world card sahiplerinin merak ettiği Yapı Kredi, Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır? sorumuzun birden fazla cevabı bulunuyor. L

Yapı Kredi World Card Limit Artırım İşlemi için kısaca şunları yapabilirsiniz.

– Banka şubenize gelir belgeniz ile başvurarak,

– 444 0 444 Telefon bankacılığından 1,2 ve 1’i tuşlayarak

– İnternet Bankacılığından kredi kartlarım, kredi kartı limiti değişikliği menüsünden,

– Vereceğiniz düzenli artırım talimatları ile

– SMS ile başvuru yaparak

Ayrıntıya girecek olursak size tahsis edilen world cardınızı bir anlamda siz kendiniz yönetiyorsunuz. Size verilen dijital imkanlar çerçevesinde katınıza yön verirken burada limit artırma işlemleri de dahil olmak üzere bir kaç adımla gerçekleştiriliyor ve anında kullanıma başlıyorsunuz. World Card ile yanında isterseniz sevdiklerinize de tahsis edebileceğiniz ek kartlarınızı tek limit üzerinden yönlendirebilirken aynı zamanda kartlarınıza farklı limitler uygulamanız da mümkün. Dilendiği takdirde son ödeme tarihi ya da hesap kesim tarihini de müşteriler belirliyor ki maaşlarını aldıkları tarih ile ödeyebilecekleri tarih aralıkları yine müşteri memnuniyete çerçevesinde sunuluyor.

Gelir Düzeyiniz Önemli

Kredi Kartı limiti artırımında sizlerin gelir düzeyi kart borcunuzu ödeyebilmeniz açısından önem arz eder. Bunun için bankaya gelir düzeyinizi ve mesleğinizin güncel bilgilerini iletmeniz gerekiyor ki, banka sizin gelirinize göre limit artırımına gidebilsin. Sizlerin güncel bilgileri ile banka  size yeni limit tahsisinde bulunuyor ve bu durumu size iletişime geçerek bildiriyor. İsterseniz hangi kanallardan World Kart limiti yükseltebiliriz bir bakalım.

İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil Üzerinden Yükseltme

En kolay kart limiti yükseltme yolu internet bankacılığı üzerinden yapılıyor. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile giriş sonrası Kartlarım , Kredi Kartı Limit Değişikliği üzerinden yapacağınız adımlar neticesinde size sorulan gelir düzeyiniz ve işiniz ile bilgilerin girilmesi ile talepte bulunuyorsunuz.

Müşteri Temsilcileri İle Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Telefon ile kart yükseltme işlemi yapmak isteyen kişiler bu işlem için Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerinin telefonu olan 444 0 444 numarayı aramalı ve sesli yönlendirme ile birlikte 1, 2  ve sonrasında tekrar 1’i tuşlayarak kart limiti artırma menüsünü seçebiliyorsunuz.

Banka Şubelerinden Kart Limiti Yükseltme

En klasik yöntemlerden birisi Yapı Kredi Bankası Şubelerine giderek World Kartınızın limitini yükseltebilirsiniz. Burada fiziki olarak gelirinizi gösteren maaş bordronuzu da götürmenizi tavsiye edebiliriz.

SMS ile World Kart Limiti Yükseltme

İletişimin olmazsa olmazlarından SMS’ler ile de kart limiti artırım talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için LİMİT boşluk KARTINIZIN SON ALTI HANESİ boşluk AYLIK GELİR yazılarak 4411’e gönderilmeli. Bu gönderim sonrası yine banka size dönüş yaparak başvurunuz hakkında ayrıntılı bilgi veriyor.

Yorum yapın

Krediler