Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme Nasıl Yapılır?

Bankacılık hizmetlerinde sınır tanımayan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine her konuda, müşterileri için uygun olan iletişim kanalı yardımıyla mutlaka bir çözüm sunmaktadır. Bunlardan biride ”Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme” olup; banka bu işlem için müşterilerine farklı kanallardan çözümler sunmaktadır.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilebilir?

Bankada bulunan hesap bakiyesini öğrenmek için en pratik yollardan biri, bankada kayıtlı telefon üzerinden SMS atmaktır. Bunun içinde öncelikle bankaya ”Akıllı Asistan” talimatı verilmesidir. Böyle telefonun mesaj bölümüne BKHESAP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra banka kartının son 4 hanesi yazılarak 4440′ a mesaj atılmalıdır. Kısa süre içerisinde telefona hesap bakiyesi ile ilgili bilgiler kısa mesaj olarak gönderilir. 26 yaşından küçük öğrenci banka müşterileri de Play TLCard hesap bakiyesini 4440′ a aynı şekilde mesaj atarak, hesap bakiyelerinin kısa zaman içerisinde öğrenebilirler.

Yapı Kredi Bankası ATM’ leri üzerinden bakiye sorgulama yapılabilir.

Yapı Kredi Bankasında bir hesap varsa internet adresi üzerinden Yapı Kredi hesap bakiyesi öğrenme yapılabilir. Bunun için şubelerden ya da telefon bankacılığından bir şifre alınması gerekiyor. Alınan şifre ile www.yapikredi.com.tr adresine girilerek ya da mobil şube üzerinden ”Para Durumum” aktif hale getirilerek; hesap bakiyesini öğrenilip diğer tüm bankacılık işlemleri de yapılabilir.

Yapı Kredi Bankası’ na ait olan 444 0 444 veya 0850 222 0 444 telefon bankacılığını arayarak, ” Hesap Bakiyesi Öğrenme” gibi kısa ifadeler ile kişiye özel sesli yanıt sistemi yardımıyla hızlı ve pratik bir şekilde hesap bakiyesi öğrenilebilir.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorma

Müşteri memnuniyetini düşünen Yapı Kredi Bankası, engelli müşterilerini unutmamış olup, onlara yönelik de gerekli çözümleri sunmaktadır. Görme engelli müşterileri için, sesli işlem yapabilecekleri bankamatikler kurarak; tüm işlemlerini sesli olarak rahatça yapabilmeleri sağlanmıştır. Bedensel engelli bireyleri için, tekerlekli sandalyeleri ile rahatça ulaşabilecekleri bankamatikler ile tüm işlemlerini kısa zamanda yapmaları sağlanmıştır. İşitme engelli müşterileri içinde onlinechat sistemi ile şubelere gitmeden ya da telefon bankacılığı kullanmadan tüm işlemlerini yapabilmeleri sağlanmıştır.

Bankanın müşteri hizmetleri ile her türlü Ar-ge çalışması yapan banka, Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme yapmak isteyenlere de farklı kanallar çerçevesinde hizmet veriyor.

Yorum yapın

Krediler