Vatan Bilgisayar, Fibabank Alışveriş Kredisi

Elektronik eşyalara getirilen kredi kartı yasağı bankaların bu konuda yeni kampanyalar yapmasını sağladı. Son yıllarda alınan karardan sonra cep telefonu ve benzer tüketim eşyalarında kredi kartına taksit yasağı getirilmesi birçok kişinin bu konuda mağduriyet yaşamasına neden oldu. Ancak Fibabanka ile Vatan Bilgisayar arasında yapılan anlaşma gereği kredi kartı olmadan sorunsuz bir şekilde cep telefonlarınızı taksitli alma fırsatınız bulunmaktadır. İşte merak edilen bu kampanyanın detaylarına bir göz atalım.

DUYURU: 2021 yılı itibariyle bu anlaşma halen geçerli olmayabilir. Bu makaledeki bilgi eski tarihli. En doğru bilgi için lütfen Fibabank veya Vatanı arayıp bilgi edinin. Teyit edin. Sırf bu bilgiye güvenerek hiçbir yere sormadan oraya gittiğinizde boşu boşuna yol çekmek zorunda kalabilirsiniz. Şu korona günlerinde böyle birşey yapmayın.

0 Faiz ile cep telefonu

Cep telefonu almak isteyen ancak peşin alacak parası olmayan ya da peşin almak istemeyenler için Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma gereği 8 taksit seçeneği ile Vatan Bilgisayar üzerinden alacağınız cep telefonlarında herhangi bir vade farkı bulunmamaktadır. Yani cep telefonları Vatan Bilgisayar üzerinde ne kadar fiyattan satışa sunuluyorsa, sizlerde Fibabanka üzerinden o kadar kredi çekerek istediğiniz cep telefonunu 8 taksit imkânı ile alma şansını yakalamış olacaksınız. Bunun için yapmanız gerekenleri ve başvuru işlemlerini açıklamak istiyoruz.

Vatan Bilgisayar Fibabank Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bunun için bankanın sunmuş olduğu SMS hizmeti yardımıyla başvuru yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayara gitmeden önce cep telefonlarınızın SMS bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Cep telefonlarınızın SMS bölümüne giriş yaptıktan sonra mesaj yaz bölümü içerisinde büyük harfler ile VATAN yazdıktan sonra bir boşluk bırakacaksınız ve sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı o bölüm içerisinde yazarak 3422’ye kısa mesaj göndereceksiniz. SMS gönderdikten sonra banka sizlere dönüş yapacak ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığı konusunda bilgi verecektir. Eğer başvuru yaptığınız kredi başvurunuz onaylandıysa bu sefer Vatan Bilgisayar şubelerine giderek buradan dilediğiniz telefonu 8 ay vadeli bir şekilde alarak sizlerde cep telefonu sahibi olma şansını bulmuş olacaksınız.

Vatan Bilgisayara giderek gelen olumlu mesajdan sonra dilediğiniz cep telefonunu almak için orada bulunan müşteri danışmanları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma gereğince bankanın sunmuş olduğu 0 vadeli bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için bankanı sizin adınıza açmış olduğu hesap üzerinden bir adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Otomatik fatura ödeme talimatı vermediğiniz zaman ise sizlere tek seferlik olarak 49 TL ekstra bir ücret talep edecek olan bankaya bu ödemeyi yaparak sizlerde kredi kullanma şansını yakalamış olacaksınız.

Vatan Bilgisayar geri iade

Aynı zamanda Vatan Bilgisayar üzerinden almış olduğunuz bütün ürünler için geçerli olan kolay iade hizmeti de bulunmaktadır. Aldığınız ürünü beğenmediğiniz taktirde Vatan Bilgisayar ile iletişime geçerek ürünü 14 gün içerisinde iade etme şansını bulmuş olacaksınız.

Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu kredi üst limitinin 7 Bin TL olduğunu ve kredi çekme şansınızın sadece 1 defaya mahsus olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

“Vatan Bilgisayar, Fibabank Alışveriş Kredisi” üzerine bir yorum

  1. Fibabank aracılığıyla istediğim bilgisayarı taksitle alma şansım oldu. Mantıklı bir alışveriş seçeneği.

    Yanıtla

Yorum yapın

Krediler