Vakıfbank Tarım Kart Özellikleri, Başvuru Yolları, Anlaşmalı Petroller

Tarım İşçileri olan çiftçilerin nakit ve akaryakıt gibi ihtiyaçlarının finans olarak desteğini sağlayan Vakıfbank Tarım Kart her türlü finans desteğini veren özelliklere sahip. Çiftçinin her an ihtiyaç duyduğu nakit çekim ve harcamalar için alabileceği bu kart ile yapılan harcamalar da taksitle ödenme imkanları veriyor.

Harcamalarınız Yılda Bir Kez Ödeniyor

En önemli özellikleri arasında çiftçinin gelirinin olduğu hasat döneminde borçlarını ödeyebiliyor olması. Uzun vadelerde verilen bu harcama izinleri çiftçinin her zaman bulamayacağı bir özellik. Zira çiftçinin her ay geliri olmaz ve bütün geliri hasat dönemine denk gelir. Bu nedenli olarak devlet bankası olarak Vakıfbank Tarım Kart ile  çiftçilerin yanında oluyor.

Vakıfbank müşterisi çiftçiler yıl boyunca yaptıkları harcamalar ve nakit çekimlerin sonucunda yapması gereken tutarı yılda bir kez ödeme imkanına Vakıfbank Tarım Kart ile sahip oldular. Ayrıca üye iş yerlerinden yapacakları alışverişler ve akaryakıt gibi alımlar için avantajlı duruma geliyorlar. Tarım için ihtiyacı olan akaryakıt başta olmak üzere gübre, ilaç, tohum ve tarım ekipmanı gibi alımlar için bu kartınızı kullanabiliyorsunuz.

Nakit Çekim İmkanı Tarım Kart’ta.

İsteyen çiftçi Vakıfbank Tarım Kart ile nakit çekim imkanına da sahip oluyor. Bunun için bankanın ATM’lerinden, şubelerinden, Çağrı merkezleri ile şubesi olmadığı yerlerde PTT şubelerinden ve PTT ATM’lerinden kart limiti dahilinde kredi kullanma imkanları da bulunuyor. Dilerseniz buralardan da ihtiyacınız olan nakiti çekebiliyorsunuz.

Aylık düzenli bir geliri bulunmayan çiftçilerin bunlara oranla aylık düzenli olarak ödemesini yapmaları gereken elektrik, su, telefon ve SGK primleri gibi harcamalarını yine Vakıfbank Tarım Kart sayesinde yapabiliyorlar. Bu ödemelerinizi de hasat zamanında bankaya bir defa da yapıyorsunuz. Yıl boyu yanınızda olan tarım kart’a yılda bir ödeme yapabiliyor ve borcunuzu kapatabiliyorsunuz.

Nasıl Başvurulur?

Henüz kart sahibi değilseniz başvuru için Banka şubeleri yada TARIM boşluk TC Yazın ve 5724’e SMS gönderin. İnternet bankacılığı üzerinden de başvuru yapılabiliyor olması nedeniyle çiftçiye kolaylıklar sunuluyor.

Çiftçiye tahsis edilen tarım kart yıllık ödeniyor olsa da çiftçinin eline geçen para ile erken ödeme imkanı da bulunuyor. Dilerlerse istedikleri zaman borçlarını tamamen kapatabilirler. Yine bu kartlara ek kart çıkartarak yakınlarına verilmesi de söz konusu. Yapılan harcamalara ait ekstre ve harcama özeti de çiftçiye bildiriliyor.

Nüfus cüzdanı ve tarımsal olarak elinizde bulundurduğunuz belgeler ile başvurabileceğiniz Vakıfbank Tarım Kart bir çiftçinin ihtiyacının karşılanması için önemli bir bankacılık ürünü olarak sunuluyor.

Vakıfbank Tarım Kart Anlaşmalı Petroller

Vakıfbank’ın çiftçinin hizmetine sunduğu kart ile alışveriş yapabileceğiniz petrol istasyonunun sayısı saymakla bitmeyecektir. Bu anlamda Vakıfbank World Kart üye iş yerlerinin hepsinde bu hizmeti alabilir ve akaryakıt satın alabilirsiniz. Bir anlamda kredi kartı olan tarım kart tüm banka pos cihazlarında da kullanılabiliyor.

Yorum yapın

Krediler