Vakıfbank Kredili Mevduat Hesabı (KMH) Limiti Artırma SMS

Vakıfbank’ın sunduğu hizmetlerden birisi de Kredili Mevduat Hesabı (KMH). Başvurunuz halinde mevduat hesabınıza bağlı olarak belli limitler dahilinde hesabınıza tanımlanan ek para anlamına gelen Vakıfbank KMH limit artırma işlemi de ilerleyen dönemlerde yapılabiliyor. Bu artırım işlemi de çok basit ve kısa olmasına rağmen birkaç adımda ve birkaç farklı yol ile yapılabiliyor.

İnsanların KMH hesabı açtırmasının en büyük nedeni çok acil ihtiyaçları karşısında kredili para çekebilmektir. Limitleri düşük olan bu hesapların para yatması halinde sıfırlanması neticesinde bankalarında çok sıcak baktıkları bir bankacılık ürünü. Otomatik ödemeler için de tanımlı ek hesabınızdan kullanabildiğiniz Vakıfbank KMH limit artırma sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyorsunuz.

KMH Limitimi Nasıl Artırırım?

Sürekli Vakıfbank mevduat hesabınızı kullanıyorsanız özellikle maaşlarınızı bu hesap üzerinden alıyorsanız mantıklı bir adımınız bu hesaba KMH tanımlatmanız. Çünkü ileriki dönemde mutlaka ihtiyaç hasıl olan ve zaman zaman kullanılan hesapların başında geliyor. Bir kredi kartı ile alışveriş yapmanız mümkün fakat alışkanlık ve faiz oranı itibariyle kredi kartından ziyade KMH’dan para çekilmesi çok daha alışılagelmiş bir durum.

Banka Şubenizden Limit Artırma

İki farklı yoldan birisi hesabınızın bulunduğu banka şubesi. Zaman içerisinde yetersiz gelen Vakıfbank KMH limit artırmanız için banka şubesine başvurabilirsiniz. Bu başvuru ile inceleme neticesinde gelirleriniz bu hesap için istediğiniz limitleri karşılıyor olması halinde banka size onay verecektir ve bu limiti tanımlayacaktır.

SMS İle Limit Artırma

Vakıfbank’ın mevduat hesaplarını ve bankomat’ını kullanıyorsanız bu hesaplarınıza tanımlı KMH limit artırım işlemi için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmeniz için KMH boşluk TC boşluk LİMİT yazılarak 5724’e mesaj gönderilmesi gerekir. Bu mesaj sonrası yine inceleme neticesinde uygun görülmesi halinde dijital onaylar ile birlikte KMH limitinizi artırmış oluyorsunuz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı ister hesap açılışında isterse hesabınız varken tanımlanabiliyor. Bu tanımlama işlemi için ayrıca bir sözleşme imzalamanız gerekecektir. Bunun için hesabınızın olduğu banka şubesini ziyaret etmeniz gerekir.

Vakıfbank KMH Hesabını Kapatma

Vakıfbank şubeleri nezdinde bulunan hesaplarınıza tanımlı KMH hesabınızı kapatmanız gerekebilir. Bu durumda kapatabilmek için tek yolunuz hesabın bulunduğu şubeyi ziyaret etmeniz. Buradan yapacağınız başvuru ile KMH hesabınız kapatılır. Kapatma esnasında bu hesabınızın kapatıldığına dair dayanak belge almanız tavsiye edilen hususlardan. Zira kapatılmayın KMH hesapları ile ilerleyen dönemlerde mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler