Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarını İndindirdi

Yeni yıla girilmesinin ardından Vakıfbank Kredi Ürünlerinde yaptığı değişiklik ile kamu personeli, özel çalışalan müşterilerine kredi faiz oranları indirimi müjdesi verdi.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarını İndirdi

Vakıfbank yaptığı çalışma ile vermiş olduğu kredilerin faiz oranlarında  vadelere bağlı olarak indirime gitti. Yapılan indirimler henüz resmi internet sitesinde açıklanmasa da; on binliraya kadar tüketici kredisi faiz oranı iki puan inerek 1,15 olarak açıklandı. Taşıt kredisinde de bir puan indirime giden Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,08 oldu.

Konut kredisi faiz oranı ise 120 ay vade için 0,92 oldu. 13-36 ay arası 0,88 olan faiz oranı, 37-60 ay için 0,90 oldu.

Vakıfbank verdiği tüketici kredilerini 48 ay vadeye kadar müşterilerine sunuyor. Cep telefonu ile anında başvuru yapabileceğiniz krediye (KREDİ, T.C No, Aylık Gelir) yazılarak 5724’ SMS göndererek yapabiliyorsunuz. SMS fiyatı olarak GSM operatörlerinden 0,65 TL olarak ücret yansıtılmaktadır.

Alacağım Krediden Masraf Kesilir mi?

Vakıfbanktan alacağınız kredilerden binde beş oranında Kredi Tahsis Ücreti, Yüzde beş oranında ise sigorta ve vergi kesilmektedir.

Banka vereceği kredi şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olsa da, kredi hesabına bağlı olarak bir otomatik ödeme talimatı verilmesi talep etmektedir.

Bunlarla birlikte düzenli maaşınıza istinaden bordronuzu, ödeme talimatı vereceğiniz faturanın bir örneği ile Nüfus Cüzdan fotokopinizle birlikte bankaya başvurarak gerekli kredinizi kullanabilirsiniz.

MTV Ödemelerine 3 Taksit İmkanı Getirildi.

Ocak ay’ının gelmesi ile ay sonuna kadar ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergilerinin Vakıfbank’a ait Worldcard ile ödenmesi durumunda 100 lira ve üzerindeki rakamlar için üç taksitte ödenme imkanı getirildi. 31 Ocak’tan sonra yatırılacak olan MTV’ler için bu kampanya geçerli olmayacak.  Gelir İdaresi Başkanlığından giriş  ile internet üzerinden online olarak yapılacak olan ödemeler, nakit çekim yapılırken bir gün sonra taksitlendirme işlemi gerçekleşecek.

Krediler