Vakıfbank Hiper Hesap Günlük Faiz Kazandırıyor

Vakıfbank şubeleri nezdinde açtıracağınız TL, Euro ve Dolar hesaplarınızı Vakıfbank Hiper Hesap olarak açabiliyorsunuz. Bu hesabın açılmasındaki amaç döviz kurları arasında değişim ile kurda meydana gelen dalgalanmalar neticesinde ve günlük faiz kazandıran bir hesap olarak Vakıfbank müşterilerine sunuluyor. Hesabın kazandırmasında iki yol bulunuyor. Birincisi döviz kuru arasında meydana gelen yükselme ile diğeri ise günlük faiz işletilmesi neticesinde oluyor. Yani iki kez kazanmış oluyorsunuz.

Vakıfbank Hiper Hesap açtırmanız halinde size üç farklı vadeli hesap açılıyor. Bu hesaplar TL, Euro ve Dolar hesabı oluyor. Çünkü paranız bu üç hesap içerisinde dönüşüm yaparak sizlere kazandırmayı amaçlıyor. Açacağınız hiper hesap vadeli oluyor. 32-45 gün vadelerde açtığınız hesabınızdaki dönüşüm şubeler ile yapılıyor.

Hiper Hesap Limitleri

Kazançlı olabilmeniz için açılan hiper hesap limitler dahilinde yapılanlardan. En az 50 bin lira ile 25 milyon lira arasındaki tutarlar ve bu tutarların karşılığı olan Euro ve USD için açılıyor. Bu değerlerde açılan hesaba günlük faiz işletiliyor ve yatırımcısı kazanıyor.

Gerçek ve Tüzel Kişilerin açabildiği Vakıfbank Hiper Hesap faizleri yapılan sözleşme ile vadesi boyunca aynı faizi işliyor. Yani ilk etapta yapılan protokolde belirtilen oranlar üzerinden yatırımcısına kazandırıyor. Bu hesaptan para çekmek isterseniz en az limitin altına düşmemesi gerekiyor. Yani 50 bin liranın altına düşmemeli.

Yatırılan para ile açılan hesap sonrası bu hesaba vadesinden önce de para yatırmanız mümkün değil. Fakat bunun gibi birden fazla hesap açabilme imkanı verilmiş. Vadesi sonunda ise hesap otomatikmen kapatılıyor. Yani bunun için bir işlem yapmanıza gerek yok.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu bir çok yatırım hesabı bulunuyor. Vakıfbank Altın Çağı, Vakıfbank Arı Hesap, Vakıfbank Havuz Hesap bunlardan sadece bir tanesi. Bilgisi olmayan yatırımcısı için kazanç kapısını açan Vakıfbank ürünleri bu anlamda devlet bankası olması nedeniyle de tercih edilen bankalar arasında bulunuyor. Nitekim yatırımcılar yatırımlarını güvendikleri mecralarda görmek istiyor. Vakıfbank’ta bu mecralardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Vakıfbank’ın sunduğu bankacılık ürünleri ve yatırım hesapları hakkında ayrıntılı bilgiye Vakıfbank Çağrı Merkezi 0 850 222 0724 numaradan ulaşarak alabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler