Vakıfbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Vakıfbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri. Artan banka şubeleri, dijital bankacılık ürünlerine rağmen en çok rağbet görerek kullanılan, hatta fiziken ihtiyaç duyulan paranın çekilmesi ve yatırılması gibi meziyetlerin tek unvanına sahip bankamatikler artık her yerde bulunabiliyor. Ortak Atm özelliği ile de müşterisi olun olmayın her bankanın bankamatiğinden de işlem görebilmeniz mümkün iken, Vakıfbank ATM para çekme ve yatırma limitleri sınırlı miktarlarda müşterilere sunuluyor.

Banka şubesinde yapabildiğiniz bütün bankacılık işlemlerini deyim yerindeyse bir bankamatik üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankamatiklerin hesap açma kabiliyeti olmasa da hesabı olmayan kişilerinde para çekip yatırma yapabilmesi teknoloji sayesinde mümkün hale getirildi. Mesai saati, sıra bekleme derdi bulunmadan günün istediğiniz her saati bankamatiklerden bankacılık işlemi yapabilmeniz kolaylaştırılmış durumda.

Vakıfbank Bankomat İle Para Çekme Limiti

Müşterilerine Bankomat markası ile bankamatik hizmeti veren Vakıfbank ATM Para çekme Limiti bir gün için 1.500 lira olarak belirlenmiş. Bu limit üstü çekimi için masraf ödemesi yapmanız gerekebilir. Hesabınızda bağlı olarak daha yüksek tutarlar bulunmasına rağmen para çekememek kişileri üzebilir, ihtiyaçlarını gideremez hale gelebilir. Fakat bankomatlar sayesinde üye işyerlerinde para ödemesi yapmanız olanak kılındığı için her türlü alış veriş imkanı da serbest hale getirilmiş. Muhtemel fatura ödemeleriniz de bu limit dışında kalıyor ki istediğiniz tutarlarda fatura ödemesi yapabiliyorsunuz. Vakıfbank ATM’lerinden en düşük para çekme ise 10 TL olarak belirlenmiş ve bu rakamın altında para çekmeniz mümkün değil.

Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti

Tüketicilerin para yatırma işlemi neredeyse ikinci planda kalmış. Çünkü hemen hemen herkes bankamatikleri para çekme aracı olarak kullanırken yatırma işlemi özellikle kredi kartı borçlarının ödenmesi için kullanılıyor. Devlet bankası hüviyetindeki Vakıfbank müşterilerine hizmeti verebilmek için en ücra köşelere dahi bankamatik yerleştirmiş. Bu sayede herkesin finansal işlemlerine cevap verebiliyor. Sonuçta rekabetin fazla olduğu finans piyasasında müşteri memnuniyeti önemli bir husus.

Vakıfbank müşterilerine para yatırma limitini 10,20,50,100 ve 200 TL banknotlar halinde yatırılması şartıyla 20 bin lira olarak belirlemiş ve bir defada en fazla 40 adet kağıt para yatırabiliyorsunuz. Bankamatik bozuk, yırtılmış ve yıpranmış durumdaki paraları iade ediyor ve hesaba yatırılmasına olanak vermiyor.

Vakıfbank ATM Limiti Yükseltme

Zamanla para çekimi ve yatırımı ile ilgili limit sorunları yaşayabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken husus bankanıza başvurmak olacaktır. Sizin banka ile aranızdaki ticari durumlarınız itibari ile limit artırımı ile güncelleme yapılması mümkün olabilir.

Yorum yapın

Krediler