Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Şifresi Öğrenme

Türkiye Finans Katılım Bankası ülkede uzun zamandır hizmet veriyor. Verdiği ve müşterilerine gerek maaş kartı, gerek paratic harcama kartı ve gerekse de kredi kartı olarak hizmet veren bir bankadır. Bankadan alınmış olan kartların şifrelerinin öğrenilmesi kartın kullanımı açısından önemli olup daha sonrasında müşteriden bu şifreyi değiştirerek şifresini kendisinin belirlemesi ve üçüncü bir şahısla paylaşmaması tavsiye edilir.

GÜNCELLEME: Arkadaşlar bu bankanın sayısının az olması sizi yanıtlmasın. Sermayesi çok büyük. Ancak şimdi fazla banka övmeyelim. Yarın öbür gün bunlara da düşman olur birileri de alakasız biz de güme gideriz şimdi Allah korusun 🙂

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın sunmuş olduğu kredi kartı seçenekleri arasında; HappyCard, HappyCard Gold, HappyCard Platinum, HappyCard Zero, HappyCard Anne, HappyCardKahramanmaraşspor ve Haremeyn Card alternatifleri bulunur. Bu kartların her birinin kendi içerisinde farklı avantajları olmakla birlikte kartlara yapılacak olan başvuru işlemleri bankanın müşteri hizmetleri aranarak, SMS gönderilerek, birey zaten banka müşterisi ise internet bankacılığını kullanarak ve bizzat en yakın şubeye gidilerek yapılabilir. Başvuru işlemlerinde bireyden T.C. kimlik numarası, telefon numarası gibi belgeler istenir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartları

Bankanın vermiş olduğu kredi kartlarında bonus özellikli olan ve Garanti Bankası ile anlaşma sağlanarak verilmiş olan pek çok kredi kartı seçeneği bulunur. Bu kredi kartları kullanıma özel olan spor kulübü, anneler günü gibi kartlardan da oluşmakla birlikte kartların genel özelliğine bakıldığı zaman anlaşmalı olunan mağazalardan yapılacak belirli miktar ve üzerindeki alışverişlerde puan kazanmak ve bu puanları harcamak mümkündür.

Türkiye Katılım Bankası Kredi Kartı Şifresi

Bankaya kredi kartı çıkarttırmak için başvuru yapmış olan bireyin bu talebi onaylandıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kendisine en yakın olan banka şubesi kredi kartı bir zarf içerisinde gönderilir. Bu zarfın içerisinde kart ve banka tarafından belirlenmiş olan 4 haneli bir şifre yer alır. Banka müşterisinden bu kartı üçüncü şahıslara göstermemesi ve kartın ATM üzerinden şifresinin değiştirilmesi konusunda bilgi verir. Kredi kartı alındıktan sonra bankanın ATM’sine gidilerek zarfta yer alan şifrenin girilmesi ve bu işlemden sonra şifrenin müşteri tarafından belirlenecek yeni bir kombinasyon ile değiştirilmesi gerekir.

Online Şifre Belirleme

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine internet üzerinden online şifre belirleme imkanı da veriyor. Şifre belirlemek için bu sayfaya ziyarette bulunabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler