Tosla Kart Nedir? (Akbank Tosla Kart Ne İşe Yarar)

Akbank’ın ön ödemeli kartıdır. Kartınıza yapacağınız yüklemeler ile harcamalar ve ödemeler yapabilirsiniz. Ayrıca rehberinizdeki arkadaşlarınızla para gönderip alımı yapabilirsiniz. Yani Akbank Tosla Kart bir ön ödemeli karttır.

Akbank Tosla Kart Nedir?

Tosla Genç neslin finansal açıdan atacakları adımlarda yardımcı olmak için Akbank tarafından geliştirilen ve hizmete sunulan ödeme arıcıdır. Finansal hayata sağlanacak uyum aşamasında hem ödeme, hem eğlenceyi bir arada sunan TOSLA için android ve İos uygulamalı telefonunuza uygulamayı indirmeniz yeterli oluyor. Burada uygulama sonrasında ilgili bölümlere cep telefonunuzu ve mail adresinizi giriyorsunuz, bilgilerinizi doğrulama için SMS kodu ile şifrenizi belirliyorsunuz. Bundan sonrası ise kullanıma başlamış oluyorsunuz.

Akbank Tosla Uygulama İndirebiliyorsunuz?

Uygulama sonrasında telefonunuzda bulunan rehbere erişim izni talebi geliyor. Burada amaç rehberinde kayıtlı olup Tosla uygulamasını indiren ve kullanan arkadaşlarına ulaşım imkanı olması. Burada kişiler biraz endişeyle baksa da bu uygulamadaki arkadaşlarınıza ulaşım için eğlenceli olabilir.

Oluşturan Tosla şifresi zamanla unutulup hatırlanmayabilir. Bu durumda şifremi unuttum sayfası ile yine bilgi doğrulama sonrası yeni şifre belirlemesi yapabiliyorsunuz. Bundan sonraki dönemde ilgili bilgilerde yani telefon ve mail adresinde değişiklik olursa düzenle sayfası ile yeni bilgilerinizi de girebiliyor ve güncelleyebiliyorsunuz.

Sosyal bir platform olarak hizmete giren TOSLA bir anlamda parasal işlemlerin yapılmasında kullanılıyor olsa da, bazı hareketlerinizi paylaşma imkanı veriyor. Örneğin bir arkadaşınızdan para istemeniz, yada para gönderimi söz konusu olduğunda bunu bu platformdan paylaşıyorsunuz.

Tosla Ücretli mi?

Akbank Tosla sayesinde arkadaşlarınıza para gönderimi yada alımı yaparken herhangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Ön ödemeli kart olarak ta bahsedebileceğimiz bu uygulamaya Akbank şubelerinden ve bankamatiklerinden yükleme yapılırken aynı zamanda çekme imkanınız da oluyor. Bu hizmeti için Tosla aylık, yıllık gibi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Fakat yurt dışından bankamatiklerden para çekimi iin 5 tl, isminize özel Tosla kartın tahsisi için 10 TL gibi bir ücretle karşılaşıyorsunuz.

Tosla Limitleri Ne Kadar?

Tümbankacılık işlemlerinde olduğu gibi Akbank Tosla limitler dahilinde yapılıyor. Örneğin her Toslalı için en fazla 750 lira bulunabilirken doğrulanmış Toslalılar için ise bu rakam 1500 TL. ATM den para yükleme, anka hesabına para yüklee, banka kartından para yükleme her toslalı için 750 lira iken doğrulanmış toslalılar için ise 1500 lira. Burada doğrulanmış Toslalı olabilmek için şahsınıza ait bir banka hesabınan para yüklemesi yapmanız gerekiyor. Böylelikle doğrulanmış oluyorsunuz. Hesabınızı kaatmak isterseniz bunun için ise ayarlar menüsü ile hesabımı kapat seçeneğiyle hareket ediyorsunuz.

Akbank Tosla Müşteri Hizmetleri İletişimi

Yeni bir ön ödemeli kart olarak Akbank Tosla kart hakkında bilgi almak için tosladestek@tosla.com adresinden ulaşım sağlayabilirken aynı zamanda özel olarak alınmış olan 0850 477 0 87 numaralı telefon hattı ile ulaşabiliyorsunuz.

Akbank Tosla Kartın Özellikleri

* Öncelikle bir banka hesabına ihtiyaç duymuyorsunuz.

* Para çekip gönderme işlemi yapabiliyorsunuz.

* Parasal hareketlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

* Ödemelerinizi kart limiti dahilinde yapıyorsunuz.

* Yapılan işlemlere ücret ödemezsiniz.

Yorum yapın

Krediler