Ticari Bankomat Kredisi Vakıfbank’tan

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu hizmetin bankamatik markası bankomat ticari müşterilerine de hizmet veriyor. Bu anlamda Ticari Bankomat Kredisi küçük ve orta ölçekli tüm firmaların acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hizmet olarak Vakıfbank’tan önemli müşterileri için sunuluyor.

Ticari Bankomat Kredisi Bir Nevi Ek Hesap Görevi Görüyor

Bankanın ticari firmalara verdiği hizmetlerden sadece bir tanesi olan Ticari Bankomat Kredisi ATM’ler üzerinden yapılabildiği gibi internet üzerinden de gerçekleştiriliyor. Fakat nakit çekimi yapabilmeniz için bankamatikler şart. Üstelik bu hizmeti alabilmeniz için mesai saati kavramı da yok. Haftanın 7 günü 24 saat istediğiniz zaman istediğiniz bir ATM’den  Vakıfbank Ticari Bankomat Kredisi alabiliyorsunuz. Bu anlamda internetten kredili bankomat yazımızı okuyabilirsiniz.

Otomatik Ödemelerinizi Verebiliyorsunuz

Banka ile aranızda olan ticari ilişkilerin durumuna göre değişiklik götsen bu kredinin alınabilmesi için ilk önemli şart otomatik fatura ödeme  talimatı verilmesi. Firmanıza ait telefon, su, elektrik, doğalgaz, kablolu tv gibi aldığınız hizmetler karşılığı düzenli fatura ödemelerinizi bu hesabınız üzerinden vermeniz halinde banka site ticari kredi tahsisinde bulunuyor.

Açacağınız Ticari Bankomat Kredisi hesabı ile vereceğiniz otomatik ödeme talimatları yerine getirilirken ayrıca firmanızın vergi borçlarını ve SGK primlerini bu hesabınızdan ödeyebiliyorsunuz v isterseniz kredi ile karşılamanız da mümkün. Açacağınız bankomat kredisi hesabından alacağınız nakitler için ödemeniz gereken faiz tutarları hesabınızdan aylık olarak ve nakit üzerinden kesinti yapılıyor.

Ticari Bankomat Kredisinin Avantajları

Açmış olduğunuz hesapta nakitiniz olmadığı dönemlerde mevcut ödemeleriniz için gereken para kredi olarak karşılanıyor. Yani hesabınızda paranız olmasa dahi mevcut ödemeleriniz bu hesaptan kredili olarak ödeniyor ve size aylık olarak faizi tahakkuk ettiriliyor.  Ticari firmaların en büyük korkuları anlık para ihtiyaçlarıdır. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için Vakıfbank Çek Senetle Kredi veriyor olsa da anlık olarak işlem yapılabilmesi, EFT ve havale ile para gönderimleri gibi hususlarınız için Ticari Bankomat Kredisi tam size hitap eden bir hesap olabilir. Hesaba para yatırmanız ile limitinizin güncellendiği bir hesap. Böylelikle riskleriniz de düşmüş oluyor.

Limitler Sizin Durumunuza Göre Belirleniyor

Ticari Bankomat Kredisi limiti bankaya başvuru sonrasında mevcut durumlar itibariyle belirleniyor. Yani sizin ticari firmanızın ekonomik durumu ve ödeme şartlarınız ile alakalı bir durum. Bir nevi bankaların ek hesabı olarak hareket eden bu hesap küçük ve orta ölçekli her firmanın kullanabileceği bir bankacılık ürünü. Bu hesaba başvuru için ise Vakıfbank Şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Yorum yapın

Krediler