TEB Telefon Numarası, TEB Çağrı Merkezi

Çeşitli sebepler ile bankalara ulaşmak isteyen bireyler internetten bulma yoluna giderler. Ancak internette her zaman bankanın güncel numarası bulunamayabilir. Türk Ekonomi Bankası da büyümekte olan orta ölçeli bankalar arasında ilk 3’de yer alıyor. Dolayısıyla her gün onlarca yeni müşteri ediniyor. Bu müşteriler de acil durumlarda ya da rutin işlemlerde bankaya ulaşmak istiyorlar.

TEB Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

TEB tüm işlemleri dijital platform ve çağrı merkezi kanalından yapılabilir hale getirdi. Hatta üst üste en iyi çağrı merkezi ödülü alan banka her geçen yıl kadrosunu biraz daha genişletiyor. Müşterilerin hatta bekleme sürelerini en aza indirgemek için çalışan banka kısa bir süre önce de çağrı merkezi numarasını değiştirdi. Eskiden 0850 200 06 66 olan numara atık daha kolay hali ile 444 0 666 olarak değişti. Ancak banka hala eski numaradan hizmet vermeye de devam ediyor.

TEB Yıldız Müşteri Hattı

Türk Ekonomi Bankası 75 bin ve üzeri mevduatı bulunan müşterilerine farklı hizmetler de sunmakta. Asistanlık, ücretsiz transfer, masrafsız para transfer gibi ürünlerden faydalanan bu müşteriler Yıldız unvanı alıyor. Dolayısıyla bu müşteriler ile ilgilenen müşteri temsilcileri de daha donanımlı oluyor. Aynı zamanda yıldız müşterilerin arayacakları çağrı merkezi numarası da farklılaşıyor. 444 0 766 olan TEB yıldız hat minimum bekletme süresi ile müşterilerine destek vermeye devam ediyor.

TEB Özel Müşteri Hattı

Türk Ekonomi Bankası’nda 750 bin ve üzerinde mevduatı olan müşteriler özel müşteri olarak unvan kazanıyor. Bu müşteriler yurtdışında ve yurtiçinde havaalanlarında, şubelerde, transfer hizmetlerinde, özel klublerden, finansal okuryazarlık hizmetlerinden, ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmetlerinde her zaman öncelikli oluyor. Aynı zamanda kullandıkları herhangi bir üründen de masraf alınmıyor. Bu müşterilerinde yine yıldız müşteriler gibi arayacakları çağrı merkezi numaraları farklı. Özel müşteriler TEB çağrı merkezine 444 0 966 numaradan ulaşabiliyor.

TEB Şube Numaraları

Türk Ekonomi Bankası’nın şubeleri mobil uygulamada telefon ve adres detayları ile yer alıyor. Bunun yanında internet üzerinde de istenilen TEB şubesinin numarasına ulaşmak mümkün. Ayrıca yine çağrı merkezi aracılığı ile de istenilen şubenin telefon numarası öğrenilebiliyor.TEB şube ve ATM’lerini ve yerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler