Taşıt Kredisi Hattı Garanti Bankası’ndan

Taşıt almak isteyen müşterilerine özel bir hat oluşturan ve buradan merak edilen soruları cevap veren Garanti Bankası’nın Taşıt Kredisi Hattı hakkında merak edilenleri buradan açıklamak istiyoruz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası’nın taşıt kredisi alma hattı olan 444 OTOM üzerinden yani 444 6566 numaralı telefon numarası üzerinden taşıt kredisine dair bütün soruları müşteri hizmetleri danışmanından öğrenme şansınız bulunmaktadır. Teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte müşterilerine kolay yoldan hizmetler sunan Garanti Bankası’nın özellikle bu hattından yapacağınız taşıt kredisi başvurularınız kısa süre içerisinde sonuçlanarak sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmasını sağlamaktadır.

Başvuru nasıl yapılır?

Taşıt kredisi çekmek istediğiniz zaman 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet sunan Garanti bankası Taşıt Kredisi Hattı üzerinden gerekli olan bütün bilgileri sizlere sunarak taşıt kredisi çekme şansını sizlere sunmaktadır. Hatta bankanın bu konuda yapmış olduğu çalışmalar arasında bankanın müşterisi olma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır.

Taşıt Kredisi Hattını aradıktan hemen sonra müşteri 2temsilcisine bağlanarak taşıt kredisi çekmek istediğinizi belirtmenizden hemen sonra, müşteri hizmetleri sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Sizlerden bazı bilgileri isteyecek olan müşteri temsilcisine bu bilgileri söylemeniz gerekmektedir.

Taşıt Kredisi Hattı hakkında merak ettiğiniz detaylar.

Taşıt alacağınız zaman çekmek istediğiniz miktarı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ancak ikinci el araç alacağınız zaman alacağınız aracın plakası veya şasi numarasını müşteri danışmanı ile paylaşmanız gerekmektedir. Bu istenen bilgilerden sonra müşteri hizmetlerine ne kadar kredi çekmek istediğinizi ve kaç ay vadeli şekilde çekmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra sizlerden bazı soruların cevaplarını isteyecek olan müşteri danışmanlarına belgeleyebileceğiniz şekilde aylık geliriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Hatta burada ek gelir belgeniz varsa bunu da belirtmeniz durumunda işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Bu görüşmeden kısa bir süre sonra sizlere bu konuda bilgi verecek olan müşteri danışmanları kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı konusunda bilgi verecektir. Eğer krediniz olumlu bir şekilde sonuçlanmış ise burada yapmanız gereken sizlere en yakın Garanti Bankası’na giderek burada gerekli olan evrakları imzalama işlemini yaptıktan hemen sonra paranızı çekmek olacaktır.

Bütün bankaların müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz bir telefon numarası mutlaka bulunur. Bu anlamda Garanti Bankasının da bu tür numaralara sahip olmasına rağmen sadece taşıt kredileri için ayrı bir numara uygulamaya koyduğunu hatırlatmak isteriz.

Yorum yapın

Krediler