Şekerbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Şekerbank bünyesinde oluşan mevcut gayrimenkullerini internet üzerinden ihale ile satışa çıkarıyor. Verilen krediler ile kendisine ait fazlalık durumundaki gayrimenkulleri zaman zaman satışa çıkarın banka satış için Eskidji’yi yetkilendirmiş durumda. Yani Şekerbank’tan Satılık Gayrimenkuller alımı için bu platforma üye olmalısınız ve buradan ihaleye katılmalısınız.

Eskidji Nedir?

Yasalar çerçevesinde kurulmuştur. Devle yedd-i eminliği ile alınmış yetkiler dahilinde Türkiye’de sekiz farklı müzayede gerçekleştirebiliyor. Bu ihaleleri internet ortamında da gerçekleştiriyor olması ayrı bir özellik. ISO 9001 sertifikasına sahip Eskidji 1 milyar dolar yıllık ciroya ulaşmış bir müzayede platformudur. Şekerbank elinde bulunan taşınmazlarını bu platform sayesinde satışa çıkarmaktadır.

Şekerbank satış işlemi için yetki vermiş olsa da, satılığa çıkarılan taşınmazların ilanını filtreleme ile Şekerbank’tan Satılık Gayrimenkuller sayfasında ilan etmektedir. Bankanın resmi internet sitesinde bulanan satılık gayrimenkul listesini il ve ilçe bazında filtreleme imkanlarınız da bulunuyor. Bu anlamda en azından incelenmeli diye düşünüyorum. Buradan bu taşınmazlar hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Burada taşınmazlara ait bilgiler ile teknik rakamlara ulaşabiliyor olsanız da, bilgi almak için bankanın 0 212 319 14 – 0 212 319 70 91 numaralı telefonlarını da arayabiliyorsunuz.

Eskidji İhalelerine Nasıl Katılırım?

Merkezi Bahçelievler, İstanbul adresinde bulunan Eskidji gayrimenkuller yanında oto, sanat eseri, makine teçhizat ve tasfiye gibi sekiz farklı satış sunmaktadır. Belli bir takvime bağlı olarak yapılan ihaleler internet sitesi üzerinden ilan ediliyor. Burada yapılan ihalelere katılmak için de dört farklı yolunuz bulunuyor. Salonda bulunarak, telefonla bağlanarak, Namevcut Pey bırakarak ve internet üzerinden olmak üzere ihaleye katılıyor ve teklif verebiliyorsunuz.

Salonda Bulunarak İhaleye Katılım

Salonda yapılacak müzayedeler Türkiye’nin her bir ilinde yapılabiliyor. Bunun için ilan edilen tarih ve saatte müzayede salonunda bulunmanız gerekiyor. İhaleye katıım için öncelikle teminat yatırmalısınız ve bu teminatı EFT yada HAVALE ile yapabiliyorsunuz. Buradaki sözleşmeyi imzaladıktan sonra verilen bayrak numarası ile salonda ihaleye katılıyorsunuz.

Telefonla Bağlanarak İhaleye Katılım

Yapılacak müzayedelere internetten ve salondan katılamayacak kişilere önceden haber verilmesi kaydıyla telefonla bağlantı kurulabiliyor ve sizin adınıza pey veriliyor. Müzayede saatinden en az 24 saat önce iletişime geçilmesi gerekiyor. Yine müzayede öncesi teminat yatırılması gerekiyor ve şartname imzalanması gerekiyor.

Namevcut Pey Bırakarak İhaleye Katılım

Yine teknoloji sayesinde katılım yapılamadığı zamanlarda namevcut pey formu doldurularak yetkili kişilere göndermelisiniz. Teminatınızı da yatırdıktan sonra şartnameniz tarafınızca imzalanmalı. Sizin verdiğiniz yetkiye dayanarak kürsü sizin en düşük fiyatlardan ürünü almanızı sağlamaya çalışıyor.

Taşınmaz alımında bir alternatifiniz olan Şekerbank’tan Satılık Gayrimenkuller normal fiyatlar altında olabilir. Bunun için size maddi bir avantaj sağlayacaktır. Taşınmaz alımı arayışındaysanız uygun fiyatlardan alabilmeniz için bu alternatifinizi de değerlendirebilirsiniz.

İhalelere katılım için Eskidji Yardım Merkezini de arayabilirsiniz. 0 212 454 11 89 numarasını arayarak buradan gerekli bilgileri alabiliyorsunuz.

Yorum yapın

Krediler