Seat İbiza Yeni Tasarım Serüveni İle Çıkıyor Karşımıza

Seat İbiza Yeni Tasarım Serüveni İle Çıkıyor Karşımıza. Dünyanın belki de en asi markalarından olan Seat, üretim konusunda oldukça hızlı seçenekler üretiyor ve karşımıza kendi detaylarını çok daha güçlü bir yapıda sunmaya devam ediyor. Bu yüzden en beğenilen modelleri ve tasarımları ile ilgili olarak pek çok seçeneği ön plana çıkarıyor diyebiliriz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve özverili çözümler üzerinden sizler için organize edilen bütün fırsatları, rahatlıkla inceleyebilmeniz için bir yenilik üretiyoruz. Zaman kaybetmeyin ve fırsatların hepsini rahatlıkla takip etmeye devam edin. Profesyonel çözümler, kaçırılmayacak çalışmalar ve ihtiyaçlar dahilinde ön plana çıkarılan her bir seçenek için Seat ibiza ile ilgili 33 yıllık tasarım serüvenlerine göz kırpabilirsiniz. Zamanın serüvenleri dahilinde karşınıza çıkarılan başaranını bu anahtarı, aslında yeni nesil tasarımlara bir nevi göz kırpıyor. İlk modelini şu şekilde gösterelim;

Seat İbiza Yeni Tasarım Serüveni İle Çıkıyor Karşımıza

Bu model bizler için versiyon bakımından gayet etkili, gayet yenilikçi ve özverili bir çalışma sunduğu için, kaçırılmayacak her hikayesini kendi içinde büyütüyor ve ortaya çıkarıyor. O yüzden amaç olarak da bu seçenekleri rahatlıkla kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Kaçırılmayacak fırsatlar, özverili seçenekler ve ayrıcalıklı hizmetler için her aşamayı anlatalım.

  • Öncelikle üretim sürecinden bahsedelim. 60 saatlik süreden, 16 saate indirilen bu süreç, 33 yıl önceki ibiza ile oldukça farklı bir çalışmaya sahip.
  • İlk modele göre şu an ki tasarım, çok daha farklı ve estetik bir yenilik ile sunuluyor. Volkswagen grubu tarafından üretilen en yeni model İbiza ise, hem dayanıklı hem de ferah bir yapıya sahip bir model. 170 mm daha geniş ve 422m daha uzun olarak tasarlanan bu araç, yüksek olarak da 50 mm yüksekliğe sahip diyebiliriz. Tasarım harikası olarak kendi içinde detaylı bir çalışmayı bizlere sunan Seat ibiza, Volkswagen grubunun önemli bir aracı olduğu için, sistematik olarak da kendini her yıl yenileyen bir model. Gerek parlaklığı, gerek makyajlı kasa seçeneği, gerek ise diğer farklılıkları ile oldukça detaylı bir model diyebiliriz.

Yorum yapın

Krediler