QNB Finansbank Tüketici Kredisi Faizleri

Son aylarda bankacılık sektörünün yaşamış olduğu hızlı ivmeler sonrası aniden yükselen rakamlar yerini önce paralel bir seviyeye sonrasında ise inişe bıraktı. Fakat hızlı yükselmeler yine aynı hızlı bir şekilde inmelere olanak vermiyor. Zaman içerisinde daha çok iner mi bilinmez fakat bankalarda güncel faiz oranlarını sürekli aşağı yönde güncelliyor. Yeni güncellenen rakamlar sonrası QNB Finansbank Tüketici Kredisi Faizleri % 2,39 ile 2,43 arasında değişkenlik gösteriyor. Alacağınız tutar ve vadesi ile değişik kredi faizleri ve ödemeleriniz söz konusu olunca güncel rakamlar hakkında ayrıntı vermek istedik.

Değişen ekonomik göstergeler sonrasında faiz oranlarında güncellemeye giden ve aşağı yönlü bir güncelleme yapan bankalardan birisi olan QNB Finansbank müşterilerine uygun faizleri sunmaya çalışıyor. Bankanın kredi ürünlerine başvuru yapabilmeniz için onlarca alternatifiniz mevcut. Dilediğiniz başvuru ile kredi tahsisine ilk adımı atabiliyorsunuz. Bu anlamda QNB Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları başlıklı yazımızı okumanız yeterli. Kredi kullanımı için acele etmek zorundaysanız tercih edebileceğiniz bankalardan birisi de QNB Finansbank olmalı. Neden diye soracak olursanız kredi notunuza göre size para vermekten kaçınan finans sektörünün aksine size yardımcı olabilecek bankalardan birisi olarak tercihiniz olabilir.

Bankanın kredi ürünlerine SMS yoluyla başvuru yapabiliyor olmanız sizin en azından denemeniz için bir fırsat olabilir. Bunun için QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu başlıklı yazımızı okuyup bilgi alabilir ve başvuru için atacağınız adımları öğrenerek başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

QNB Finasbank’ın en önemli özelliklerinde birisi de enpara ile hizmet veriyor olması. Önemli bir hizmet olarak internet üzerinden hizmet veren Enpara masrafsız bankacılık hizmetlerinin öncülüğünü de yapıyor. Buradan dilerseniz kredi başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Yeni yıl ile faiz oranları nasıl bir seviyelere gelir bilinmez. Fakat zamanla daha aşağılara inebilir. Fakat buna rağmen çıkma ihtimalide olan faizlerin bu durumundan fırsat bilerek kredi alacakların alacakları tutarlara göre istediği vadelerde yapacakları ödemelerde QNB Finansbank Tüketici Kredisi Faizleri şu şekilde oluyor.

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay
10 Bin 999 585 449
20 Bin 1999 1170 898
30 Bin 2998 1755 1347
40 Bin 3998 2340 1796
50 Bin 4997 2925 2245

Güncel QNB Finansbank Tüketici Kredisi Faizleri ve ödenecek tutarlar bu şekilde. Fakat değişiklik gösterebileceğini de hatırlatmak gerekir. Bu oranlar bankanın müşterisine göre de değişiklik gösterebilir. Alınan kredilerde en az vade 3 ay iken en fazla vade 36 ay olarak yapılıyor. Bu süre içerisinde krediniz ile ödeme problemi yaşarsanız banka kendi mevzuatı gereği kredi yapılandırma yapabilir.

Finansbank Kredi Hesaplama Sayfası ile istediğiniz kredi tutarı ile hesaplama yapmanız da mümkün.

Yorum yapın

Krediler