QNB Finansbank Sonbahar Kredisi

 Yılın son günlerinde bir Sonbahar Kredisi kampanyası da QNB Finansbank’tan geldi. İhtiyacı olan kişilerin kolayca başvuru yapıp aldığı kredi aynı zamanda alan kişinin talebi ile üç ay sonra ödemeye başlayabiliyor. İhtiyaç Kredisinde ertelemeli kredi ürünleri son günlerde cazip hale geldi. Bu nedenle QNB Finansbank Sonbahar Kredisi tercih edilebilecek bankacılık ürünleri arasında yerini aldı.

Yeni yıla girmemize az bir zaman kala nakit ihtiyacı olan kişilere ilaç olabilecek en büyük destek banka kredileri. Bu kredilerin alınması ise bazen tüketiciler açısından sorun teşkil edebiliyor. Bu nedenle tüketicilerde evraksız ve kefilsiz kredi tahsisi yapan bankalara yöneliyor. Bu anlamda QNB Finansbank ilk tercihler arasında bulunuyor. Fakat başvuru sahibinin kredi notu ve benzeri kişisel bilgilerine istinaden banka sizden kefil ve belge isteyebiliyor.

QNB Finansbank Sonbahar kredisi kampanyası dahilinde alabileceğiniz kredili limiti maksimum 50 bin lira olarak belirlenmiş. Vadesi ise en uzun 36 ay ile sınırlı. Kredi ürününe QNB Finansbank’a ait bütün yollardan başvuru imkanı getirilirken aynı zamanda online ve telefonla başvuru da yapılıyor. Başvuru sonrası anlık olarak verilecek onay ise ön onay niteliğinde. Yani kesinlikle kredinizi alacaksınız diye bir kavram yok.

Kredi erteleme seçenekli olan QNB Finansbank Sonbahar Kredisi SMS başvuru numarası 5030. Göndereceğiniz SMS için 0,65 TL mesaj ücretini kullanmış olduğunuz GSM firmasınca sizler adına faturalandırılıyor. Banka müşterileri internet şubesi ile Cep şubesinden yapacakları başvuru ile onaylanacak olan kredinizin hesabınıza anında aktarıldığını da webkredi.org ailesi olarak hatırlatmak isteriz. Kişiye özel bireysel kredi faizleri imkanı bulunan bu kredi ürünlerinin incelenmesi olumlu bir adım olabilir.

QNB Finansbank’ın resmi internet sitesindesi hemen başvur butonu ile başvuruyu formu doldurarak yapıyorsunuz. İnternet ve Cep şubesinden yapacağınız başvurularda banka kredi tahsisi için bir evrak istemiyor. Fakat bankanın müşterisi değilseniz henüz sizden gelir belgesi gibi evrakların istenmesi pek muhtemel.

Ayrıca kredi başvurusu ve ürünleri hakkında bilgi almak isteyenler de 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini de arayabiliyor. QNB Finansbank’ın bir uygulaması olan KREDİGO ile de kredi hesaplaması yaparken aynı zamanda krediye başvuru da yapabiliyorsunuz.

QNB Finansbank’ın Güncel Faiz Oranları ve Başvuru Yolları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızda alacağınız krediye ne kadar ödeyeceğiniz hakkında hesaplamalarda mevcut.

webkredi.org

Yorum yapın

Krediler