QNB Finansbank Online Kredi

Birer tüketici olarak biz insanların ihtiyaçları sürekli artış göstermektedir. Bu ihtiyaçların maddi ve manevi bir çok sebebi bulunabilir ve ne zaman ihtiyaç duyulacağı ise belli değildir.

Finansbank kredi ihtiyacının ne zaman doğacağını, kişilerin bu doğan ihtiyaçlarını bekletmeden anında karşılayabilmek için online kredi sistemini geliştirdi.

QNB Finansbank online Krediye Başvuru

Online kredi hizmeti alabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız ve açtırmış olduğunuz hesap üzerinden internet bankacılığını açtırmanız ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor ki başvurabilesiniz.

QNB Finansbank internet bankacılığı giriş sonrası kredi başvur butonuna tıklayarak işlemlere başlıyorsunuz ve sistem sizi gerekli yönlendirmeleri yapıyor. Sizde burada size uyan seçenekleri tercih ederek başvurunuza devam ediyorsunuz.

Burada yapacağınız tercihler almak istediğiniz tutar, ödeme yapacağınız vade gibi sizin belirleyeceğiniz tercihler üzerinden yapılıyor. Online kredi de size online sözleşme sunuluyor ve buradaki şartları kabul sonrası onay vermek üzere size gönderilen SMS kodunu girerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

Finansbank anında kredi limitleri 1000 lira ile 35 bin lira arasında sizin ihtiyacınız ve talebinize göre gerçekleştiriliyor.

Online kredi faiz oranları Finansbank müşterilerinin kredi notuna göre farklılık gösteriyor. Borcunuza sadıksanız banka size daha düşük faizlerle kredi tahsisi sağlıyor.

QNB Finansbank online kredi hizmetinden faydalanan tüketiciler hayat sigorta poliçesi ödemek zorunda ve bununla birlikte vergilerle birlikte Kredi Tahsis Ücreti kesintiyi yapılmaktadır.

Mesai saati, hafta sonu ya da bayram tatili gibi prosedürlerden uzak, hızlı bir kredi başvurusu ile hızlı kredi tahsis edilmesini isteyen herkes QNB Finansbank Online Krediyi % 1,27 faiz oranlarından 48 ay vadelerde alabiliyorsunuz.

Kredi faiz oranı, krediyi talep eden kişinin kredibilitesine göre % 1,27 ile % 1,72 oranları arasında değişiklik gösteriyor.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız 30 bin lira kredi için % 1,27 faizi için 48 ay 886 lira taksit öderken, % 1,31 için 895 Lira, % 1,48 için 934 Lira, % 1,59 için 960 Lira, % 1,69 için ise 984 lira taksit ödemesi gerçekleştiriyorsunuz. Bu kredi için 157,5 Lira Kredi Tahsis Ücreti, yaklaşık 1070 lira ise vergiler ile birlikte Hayat Sigortası Poliçesi masrafı bulunuyor.

Yorum yapın

Krediler