QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten ve SMS İle Başvuru)

CardFinans markası ile Türkiye’de müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank kişilerin tercih ettiği kartlar arasında bulunuyor. Henüz Cardfinans sahibi olmayan kişilerdenseniz ve Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız atacağınız bir kaç adım neticesinde hemen sahip olabilirsiniz. Öyle ki QNB Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kartlar arasında çeşitlilik çok. CardFinans Go, CardFinans Fix, CardFinans Kobi ile Xculisive ve Xculusive Doctors bunlardan bazıları. Fakat ana kart markaso CardFinans herkese yeteri kadar ürün sunan bir hizmet. Bu anlamda Cardfinans başvuraları ve nasıl alacağınızı sıralayalım.

Bankacılık ürünlere başvurunun ilk adresi artık teknoloji ile birlikte internetin sayesinde gerçekleştiriliyor. Size uygun olan başvuru kanalı ile anında kart sahibi olabiliyorsunuz. Kişiler artık interneti ve SMS yoluyla başvuruları daha çok tercih eder hale geldi. Nedeni ise kolaylığı ve zaman kazancı. Yani insanların böyle alternatifleri varken neden şubeye kadar gitmek yerine, zaman harcasın. QNB Finansbank’ın kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ya da en azından yeni kart sahibi olmak istiyorsanız başvuru yolları ile birlikte kart sahibi olabilmeniz mümkün hale getirilmiş.

İnternetten CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden Finansbank Cardfinans kredi kartı başvurusu yapabilmenizin üç adımı bulunuyor. Öncelikle ilgili sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Buradaki sayfadan adınız, soyadınız, TC numaranız ve telefon numaranızı girerek kredi kartı başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Bundan sonrasını ise banka size arayarak yada SMS yoluyla yönlendirme ve bilgilendirme gerçekleştiriyor.

SMS İle Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazın ve 3452’ye SMS gönderin. Banka sizin durumunuzu değerlendirerek size Cardfinans kredi kartı başvurusu ile ön onay gönderebiliyor yada sizin not durumunuza göre banka şubesini ziyaret etmenizi isteyebiliyor. Fakat genel olarak onaylanan kredi kartı ve sözleşmesi kuryeler yoluyla size gönderiliyor ve sözleşmenin bir nüshasını imzalayarak kuryeye geri teslim etmeniz ile bankaya ulaşa evraklar neticesinde kartınız kullanıma açılabiliyor. Yani bankaya kadar gitmenize gerek kalmıyor. İsterseniz SMS yoluyla kredi Başvurusu yapabiliyorsunuz.

Mobil Bankacılık Üzerinden Cardfinans Kart Başvurusu

Finansbank’ın mobil bankacılık uygulamasını kullanan kişilerin yapabileceği başvuru çok daha hızlı ve pratik. İnternet şubesi girişi sonrasında Cardfinans kart başvurusu için takip edeceğiniz başlıca menüler şu şekilde; kartlar, kredi kartı başvurusu. Buradan istenilen gelir bilgisi ve harcamalar gibi hususlar sonrası gelir durumunuza göre limitinizin belirlendiği kart sahibi oluyorsunuz.

ATM’den Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Diğer bir başvuru yolu da bankamatikler üzerinden yapılıyor. Kartsız işlem ile birlikte giriş yapacağınız QNB Finansbank ATM’leri gerekli bilgilerin doldurulması sonrasında kredi kartı başvurunuzu almış oluyor.

Hediye Para Cardfinans’ta

Her bankanın ayrı bir promosyon markası bulunuyor. QNB Finansbank harcamaları kredi kartı ile ödenebilmesi için teşvik amaçlı olarak yaptığı kampanya ile hediye para dağıtıyor. Müşterilerine kart sahibi olunmasının yanında türlü avantajları da sağlıyor. Peşin yaptığınız harcamayı taksitlendirme, ihtiyaç anında limitler dahilinde taksitli nakit kredi çekimi gibi alternatiflerin yanında bir çok kampanyaya sahip.

Cardfinans Başvuru Sorgulama

Dilerseniz QNB Finansbank CardFinans ve diğer kartlar ile ilgili bilgi almak için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900 numarayı arayarak hem başvuru yapabilir, hem başvurunuzun durumunu sorgulayabilir, hem kartlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Genel olarak banka başvurular ile ilgili bilgilerini sürekli SMS yoluyla müşterilerine sunuyor. Diğer bir başvuru sorgulama adresi ise https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx?ref=WEB_cf_anasayfa

Kredi Kartı İle Hazır Kredi Faizi ve Ödeme Ayrıntıları

Mevcut CardFinans Kredi Kartınız ile limitiniz dahilinde hazır kredi alabildiğinizi açıklamıştık. Buradan kredi alabilmeniz için mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da bir ATM üzerinden başvuru yapabilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. Alacağınız 5 bin lira hazır kredi için ödeyeceğiniz taksitler ve masraflarınız şu şekilde gerçekleşir. (Güncel olarak değişiklik gösterebilir)

Aylık Taksit: 505,19 TL
Kredi Tahsis Ücreti : 25 TL
Hayat Sigortası : 40 TL
Vergiler Toplamı : 177,08
Toplam Faiz : 885,27
Toplam Ödeme: 6,062,35 TL
Rakamlar güncel olarak size uyar ve ya uymaz ama Cardfinans ile kredi çekebilmeniz halinde karşınızı çıkabilecek ödemeler bu şekilde. Ayrıca karttan alınan kredilerin vadesi 3 ay ile 12 ay arasında sınırlı kalıyor.

Anında Kredi Kartı Tahsisi QNB Finansbank’ta

Finansbank’ın kredi kartı olarak en çok müşteriye sahip olmasının en büyük nedeni çalışanlarının sürekli sahada bulunuyor olması. Sahada sürekli müşterilerinin ayağına kadar hizmet götürmesi, ürünlerini pazarlaması müşteri sayısını böylelikle de kendi kalitesini ve değerini artırıyor. Bir çok banka anında kredi kartı tahsisi yapmazken QNB Finansbank saha halinde mobil olarak başvuru yapan kişilere mevcut kredi kartları ile anında tahsis yapıyor ve kişinin kullanımına verebeliyor. Bu da önemli bir hizmet olarak değerlendirilebilir.

Sonuçta sizlerin değerlendirebileceği bir husus. Fakat bir kredi kartından beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir Cardfinans Kredi Kartı Sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın

Krediler