QNB Finansbank EnPara Tercih Edilir mi?

Hangi bankayı neden tercih etmeliyim diye düşünenlerin aklındaki soru işaretlerinin hepsini silmek istedik. QNB Finansbank güvenilir mi ve hesap açtırmalı mıyım suallerinin hepsini yanıtlandırıyoruz. EnParayı tercih etmekteki sebepler çok ve bunların en başında ücretsiz havale ve EFT işlemi geliyor.

Enpara Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Birçok banka ile çalışmışızdır, ancak enpara bankacılık sektöründe çığır açan ve emin adımlarla ilerleyen hatta diğer bankalarında taklit etmeye başladığı bir sistemin adıdır enpara.

Bilindiği gibi bankalar, insanların 21. Yüzyılda en çok meşgul oldukları kurumlar arasındadır. Çünkü bankacılık hizmetleri, hayatımızın her alanında bizim için devreye girmekte ve yaşam araçlarımızdan biri olan para kazanma yöntemimizi yönetmektedir. Bu para trafiğini yönetmesi karşılığında da doğanın garip bir çelişkisi olarak bizden yine para talep etmektedir. İşte bu nedenle de birçok banka yasal tefecilik konumuna gelmiş, ancak yine de bireylerin kullanım alanlarına girmişlerdir.

Finansbank Tavsiye Edenler Her Geçen Gür Artıyor!

İtiraf etmeliyiz ki, para ödeme ve çekme gibi muhtelif konularda, bankaların vermiş oldukları hizmet son derece mühimdir.

Bu anlamda en çok canı yakan husus da hesap işletim ücreti ile havale ya da EFT ücretleri olmaktadır. Ancak artık gelişen teknoloji ve sektör deneyimi, bunu da ortadan kaldırmayı başarmıştır.

Bilindiği gibi son yılların en başarılı bankaları arasında bulunan Finansbank, bankaların bize karşı uyguladığı ciddî ve yapay resmiyetten uzak bir mizahi mizansen ortaya koymaktadır. Üstelik bizden herhangi bir bankacılık işlemi için ücret almadan! Bu yeni sistemin adı EnPara olarak hayatımıza girmiş durumda.

İnternet Bankacılığı EnPara

Sâdece internet bankacılığı olan bir şube gözüyle bakabileceğimiz bu sistem, herhangi bir havale ya da EFT para transferi ücreti almamaktadır. Bunun yanı sıra hesap işletim ücreti de yok. Üstelik hiç beklemediğiniz anda size birçok kampanya ya da fırsat da sunabilmekte. Birden hesabınıza iade edilmiş harcama tutarlarınızı görürseniz de şaşırmayın, bu da müesseseden…

Günümüzde internet ve teknoloji paralel olarak ilerliyor diyebiliriz. Artık mobil bankacılık sistemleri aşırı derecede gelişti ve işlem ücretleri bedava olan bankalar tercih ediliyor. İnternetten fatura yatırmak, şans oyunları oynamak, para göndermek, kontör TL yüklemek, bağış yapmak ve diğer işlemleriniz için sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Aynı zamanda mobil bankacılıkta tavsiyelere bakacak olursanız Finansbank’ın çok ileri seviyelerde olduğunu görebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe önemli adımlar atmayı başaran QNB Finansbank, özellikle 2018 yılında büyümeyi ilan etti. Kişisel olarak menfaatinize en uygun olacak bankalar arasındadır ve günlük olarak defalarca para gönderimi yapıyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

Yorum yapın

Krediler